ثبت نام

گلکسی نوت 8 با اسپیکر دوگانه عرضه می‌شود

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
ب

در چند هفته گذشته شایعات زیادی در مورد گلکسی نوت 8، که قرار است پرچمدار بعدی سامسونگ باشد به بیرون درز کرده است. امروز تصویری از طراحی احتمالی این گوشی به بیرون درز کرده است. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

سامسونگ طبق معمول قرار است بعد از سری گلکسی اس جدید به معرفی پرچمدار سری نوت بپردازد. تا الان اطلاعات زیادی در مورد گلکسی نوت 8 در اختیار داریم ولی از درست بودن همه این اطلاعات اطمینان کافی نداریم. خبرهای زیادی در مورد این پرچمدار به بیرون درز می‌کند و امروز تصاویری از طراحی این گوشی نشان دهنده اسپیکرهای دوگانه گلکسی نوت 8 است. این تصاویر شماتیک یک نگاه کلی از طراحی پرچمدار جدید به ما می‌دهد.

تصاویر شماتیک نشان دهنده‌ی وجود یک اسپیکر در پایین دستگاه و اسپیکری در بالای دستگاه است. این تصاویر فرضیه بهبود صدا را در پرچمدار بعدی سامسونگ قوت بخشیده است. وجود دوربین دوگانه در تصاویر، این شایعه را بیشتر به واقعیت تبدیل می‌کند. در ابتدا تصور بر این بود که گلکسی نوت 8 اولین تلفن هوشمند سامسونگ با دوربین دوگانه باشد. اما گلکسی C10 اولین گوشی سامسونگ با دوربین دوگانه خواهد بود. در شایعات جدید به این نکته اشاره شده است که سنسور اثر انگشت در پشت دستگاه قرار دارد و فعلا تکنولوژی یکپارچه سازی سنسور اثرانگشت با صفحه نمایش آماده نشده است. این تصاویر هنوز بصورت رسمی تایید نشده است.

گلکسی نوت 8

 

گلکسی نوت 8

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *