ثبت نام

آخرین آپدیت منتشر شده برای گلکسی اس 8 و تغییرات آن را بدانید!

galaxy-s8-plus-black-5
ب

سامسونگ برای راضی نگه داشتن کاربران خود همیشه به دنبال بروزرسانی برای پرچمداران خود است تا کاربران بهترین تجربه کاری را با تلفن‌های هوشمند این شرکت داشته باشند. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

سامسونگ در حال حاضر مشغول عرضه آپدیت جدیدی برای گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس است. بنظر می‌رسد در این آپدیت سامسونگ تصمیم گرفته است تا امکانات شخصی سازی برای دکمه‌های نرم افزاری دستگاه را کاهش دهد. در حال حاضر با این آپدیت کاربران قادر نخواهند بود تا با استفاده از جدول RGB برای انتخاب رنگ پس زمینه کلیدهای نرم‌افزاری اقدام کنند. در حقیقت سامسونگ رنگ‌های پیشفرضی را برای پس زمینه دکمه‌های نرم‌افزاری قرار داده و بدتر از همه اینکه کاربران دیگر قادر به استفاده از رنگ سیاه نیستند.

رنگ‌های جدید انتخاب شده همگی روشن می‌باشد. مشخص نیست که سامسونگ به چه دلیلی ناگهانی چنین امکاناتی را برای تغییر دکمه‌های نرم‌افزاری انتخاب کرده است که این تصمیم خوب بنظر نمی‌آید. شاید یکی از دلایل آن امیدواری سامسونگ از یکپارچگی بیشتر رابط نرم‌افزاری باشد. اما برای کاربرانی که به رنگ مشکی برای این دکمه‌های نرم افزاری علاقه‌ی زیادی دارند تا حدی نا‌امید کننده بنظر می‌رسد. رنگ سفید پیشفرض انتخاب شده برای پس زمینه با برنامه‌هایی که از رنگ سفید در پس زمینه خود استفاده می‌کنند زیاد جالب بنظر نمی‌رسد.

در زیر دو اسکرین شات مربوط به قبل از آپدیت و بعد از آپدیت را مشاهده می‌کنید که تغییرات را نشان می‌دهد. عکس سمت چپ مربوط به قبل از آپدیت و عکس سمت راست مربوط به بعد از آپدیت است.

گلکسی اس 8

 

این آپدیت یک آیکون کوچک که همانند نقطه‌ می‌باشد به کلید‌های ناوبری اضافه می‌کند. با این آیکون قادر خواهید بود تا کلیدهای نرم‌افزاری را مخفی کنید یا اینکه آن‌ها را روی صفحه نگه دارید و مانع از مخفی شدن آن شوید، البته قابلیت دوم در برنامه‌هایی که بصورت تمام صفحه کار می‌کنند مانند یوتیوب یا Netflix کاربردی نخواهد داشت. این آپدیت به همراه خود آخرین بسته امنیتی اندروید را نیز به همراه خواهد داشت. در حال حاضر آپدیت برای تعداد کمی از کشورها عرضه شده است و در روزهای بعد کشورهای بیشتری را در بر می‌گیرد.

نظر شما در مورد این تغییر سامسونگ چیست و چه دلیلی می‌تواند داشته باشد؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *