ثبت نام

وجود سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش گلکسی نوت 8 منتفی است

ب

گلکسی نوت 8 سامسونگ، می خواهد بیاید تا تمام خاطرات بد کاربران از گلکسی نوت 7 را پاک کند و ببرد. یکی از بهترین ویژگی های این دستگاه که پیش تر شایعه شده بود، وجود سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش بود. اما ظاهرا بنا به دلایلی که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت، باید این مورد را درباره گلکسی نوت 8 منتفی بدانید. با سام آرنا همراه باشید.

سامسونگ، قصد داشت از این تکنولوژی در گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس استفاده کند اما با وجود تمام تلاش ها و سرمایه گذاری هایی که انجام داد، نتوانست در آن زمان، از این تکنولوژی استفاده کند و همه کاربران انتظار دارند گلکسی نوت 8 اولین دستگاهی باشد که پذیرای سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش خود باشد.

سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش

گویا سامسونگ در این زمینه با چالش های فنی عمده ای رو به رو است. مثلا تولید قطعات و مدار های شفاف برای قرارگیری سنسور در زیر صفحه نمایش، بسیار سخت و گران است و همچنین وجود سنسور اثر انگشت در زیر صفحه نمایش، ممکن است باعث بی ثباتی در روشنایی صفحه نمایش شود.

البته هنوز هیچ چیز مشخص نیست و ممکن است سامسونگ بتواند از پس این مشکلات برآمده و این تکنولوژی را در گلکسی نوت 8 به کار گیرد. پیش بینی می شود، گلکسی نوت 8 در رویدادی اختصاصی در ماه آگوست و در شهر نیویورک رونمایی شود.


دیدگاه ها

  • ARIAN_KIANI
    ARIAN_KIANI 1 تیر 96 :: 19:40
    0 0

    آخه چرا سامسونگ دوس نداره پیشرفت کنه؟????

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *