ثبت نام

سامسونگ در حال کار بر روی گلکسی تب اکتیو 2 برای اروپا و آمریکای لاتین

گلکسی تب اکتیو 2
ب

همانند سری گلکسی اس اکتیو، سامسونگ تبلت های اکتیو را نیز به منظور استفاده های صنعتی و نظامی تولید می‌کند. اولین نسل از تبلت های اکتیو سامسونگ در حدود سه سال گذشته معرفی و عرضه شد.ظاهرا شرکت سامسونگ قصد دارد نسل بعدی تبلت نظامی خود را با عنوان گلکسی تب اکتیو 2 در سال جاری معرفی کند. با سام آرنا همراه باشید…

همان‌طور که مستحضرید نسل قبلی گلکسی تب اکتیو در برابر آب و شوک مقاومت کامل داشت و همچنین این دستگاه از شبکه ی LTE + پشتیبانی می‌کرد که این قابلیت، تبلت مورد بحث را از سایر دستگاه های عرضه شده در آن سال متمایز می‌کرد. طبق اخباری که به گوش می‌رسد شرکت سامسونگ قصد دارد نسل بعدی این تبلت را با عنوان گلکسی تب اکتیو 2 در سال جاری معرفی و عرضه کند.

از آن جایی که اخبار و شایعات بیان می‌کنند، غول تکنولوژی در حال کار بر روی دو نسخه از این تبلت است که با شماره مدل های SM-T930 و SM-T935 شناخته می‌شوند. آن‌طور که انتظار می‌رود این اختلاف در شماره مدل بیان‌گر تفاوت در تجهیزات ارتباطی این تبلت است به طوری‌که مدل SM-T930 تنها از شبکه ی وای‌فای برای وظایف ارتباطی خود استفاده می‌کند و مدل SM-T935 نیز علاوه بر وای‌فای دارای قابلیت اتصال به شبکه ی LTE + خواهد بود.

شرکت سامسونگ، نسل دوم گلکسی تب اکتیو را در اروپا و آمریکای لاتین رونمایی خواهد کرد اما احتمال این موضوع وجود دارد که عرضه ی این دستگاه را در سایر بازار ها نیز گسترش دهد.

هنوز اطلاعاتی در مورد مشخصات این دو دستگاه و زمان عرضه ی آن در اختیار نداریم اما به‌زودی اطلاعات بیشتری از تبلت های جدید سامسونگ منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد گلکسی تب اکتیو چیست؟ به نظر شما تبلت های این چنینی می‌توانند مانند تلفن های هوشمند سری گلکسی اس اکتیو کارآمد باشند؟ آیا سامسونگ این دستگاه را به بازار های دیگر نیز عرضه خواهد کرد یا هدف آن فقط عرضه در بازار خاصی است؟ نظرات خود را در مورد این موضوع با ما به اشتراک بگذارید…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *