ثبت نام

سامسونگ در حال تست یک نسخه از گلکسی نوت 8 با اندروید نوقا!

گلکسی نوت 8
ب

بنا بر اخباری که رسیده، شرکت سامسونگ در حال کار بر روی یک نسخه از گلکسی نوت 8 است. این دستگاه توسط سامسونگ در حال تست و تا جایی که شایعات و اخبار می‌گویند این به اندروید نوقا مجهز است. در ادامه با سام آرنا همراه باشید…

گلکسی نوت 8 پرچمدار بعدی سری نوت خواهد بود که سامسونگ در صدد این است که مشکلات نوت 7 روی این دستگاه به هیچ عنوان مشاهده نشود. ظاهرا گلکسی نوت 8 به صورت پیش فرض دارای سیستم عامل اندروید نسخه ی 7.1.1 به همراه رابط کاربری مخصوص سامسونگ خواهد بود. همچنین بنا بر گفته های برخی از منابع نسبت نسبت صفحه نمایش این دستگاه 18:5:9 است و مانند پرچمدراران سری اس به صفحه نمایش بی نهایت مجهز خواهد شد.

متاسفانه اطلاعات خاصی از مشخصات دستگاه به گوش ما نرسیده اما به نظر می‌رسد گلکسی نوت 8 به یک پردازنده ی اگزینوس 8895 به همراه 6 گیگابایت خافظه ی رم و دوربین دوگانه مجهز شود.

این موضوع را از قبل می‌دانستیم که سامسونگ در حال برنامه ریزی برای معرفی گلکسی نوت 8 در نیمه ی دوم سال 2017 است. احتمالا این دستگاه در اواخر تابستان سال جاری مانند نسل های  قبل خود معرفی و عرضه گردد. اما هنوز زمان دقیقی از عرضه ی آن نمی‌دانیم و باید منتظر اخبار بعدی بمانیم.

به نظر می‌رسد سامسونگ واقعا قصد دارد ، مشکلی که برای نوت 7 به وجود آمد را جبران و مشتریان قبلی خود را دوباره جذب کند. اما این کار امکان پذیر است؟ نظر شما چیست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *