ثبت نام

مرورگر محبوب شما کدام است؟

1631279
ب

امروزه وب‌گردی یکی از کارهایی است که بیشتر افراد امروزه ترجیح می‌دهند آن را با استفاده از اسمارت‌فون خود انجام دهند و به همین منظور شرکت سامسونگ اسمارت‌فون‌های خود را با دو مرورگر متفاوت که هردو سریع و دارای امکانات زیادی هستند ارائه می‌کند، یکی از آن‌ها سامسونگ اینترنت و دیگری گوگل کروم نام دارد.

هردو مرورگر دارای امکانات کافی هستند که نیاز همه را برطرف می‌کنند که هر شخصی یکی از آن‌ها را بسته به نیاز خود به عنوان مرورگر پیش‌فرض خود قرار می‌دهد، ما در این مطلب قصد داریم بدانیم که شما کدوم مرورگر را ترجیح می‌دهید و دلیل این انتخاب چیست!

گوگل کروم درحال حاضر با یک دلیل ساده به‌طور پیش‌فرض بر روی تمام اسمارت‌فون‌های اندرویدی نصب شده است: گوگل صاحب اندروید است! بنابراین بدیهی است که گوگل کروم بر روی تمامی دستگاه‌های اندرویدی به‌صورت پیش‌فرض نصب شده باشد.

از سوی دیگر سامسونگ به‌طور قابل توجهی مرورگر خود را بهبود بخشیده است. به‌طوری که در بررسی‌های اخیر از سامسونگ اینترنت به این نتیجه رسیده‌ایم که مرورگر سامسونگ سریع، کارآمد و همراه با ویژگی های زیادی است که یکی از امکانات جالب و کارآمد مرورگر سامسونگ این است که می‌توانید برای احراز هویت و امنیت بیشتر اطلاعات خود از ویژگی اثرانگشت استفاده کنید.

و اما گوگل کروم! این مرورگر دارای امکاناتی است که می‌تواند نظر شما را به خود جلب کند، یکی از بهترین امکانات این مرورگر این است که برای تمامی سیستم‌عامل‌ ارائه شده است و میتوان اطلاعات خود مانند bookmark ها را در میان تمام دستگاه‌های خود همگام‌سازی کرد.

در نظرسنجی زیر شرکت کنید تا ما متوجه شویم که شما کدام یک از این دو مرورگر را به عنوان مرورگر پیش‌فرض خود قرار داده‌اید و دلیل آن چیست. اگر شما از مرورگری غیر از گوگل کروم و سامسونگ اینترنت استفاده می‌کنید در بخش نظرات آن‌را با ما در میان بگذارید و دلیل انتخاب خود را ذکر کنید.

[totalpoll id=”4907″]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *