ثبت نام

قابلیت Bixby Voice برای کاربران آمریکایی عرضه شد؛ چینی ها همچنان منتظر بمانند

ب

پس از ماه ها انتظار، سامسونگ امکان استفاده از Bixby Voice را برای کاربران آمریکایی محقق کرد. اکنون این دستیار صوتی در دو کشور کره جنوبی و آمریکا قابل استفاده است. با سام آرنا همراه باشید.

در مراسم معرفی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس بود که سامسونگ از دستیار صوتی Bixby با ۴ قابلیت Hello Bixby و Bixby Voice و‌ Bixby Vision و Bixby Reminders پرده برداشت. دو ماه پیش، این دستیار صوتی در کشور کره جنوبی عرضه شد اما خبری از عرضه آن در سایر کشور های جهان تا به امروز نبود. اکنون کاربران آمریکایی با به روزرسانی به آخرین نسخه اپلیکیشن Bixby ، می توانند از قابلیت Bixby voice این دستیار با زبان انگلیسی استفاده کنند.

سامسونگ ادعا می کند که هرکاری که شما با لمس کردن صفحه نمایش اسمارتفون می توانید انجام دهید را  Bixby هم می تواند انجام می دهد. در طول زمان هم، Bixby قوی و قوی تر خواهد شد چرا که از فناوری یادگیری ماشینی برخوردار است. این دستیار علاوه بر پشتیبانی از تمام سرویس های پیشفرض سامسونگ، با اپلیکیشن هایی مثل Facebook، Google play Music، Google maps و Youtube هم هماهنگ شده است.

در زیر می توانید چند ویدئو از کاربرد های Bixby در زندگی روزمره را تماشا کنید:

 

سامسونگ باید هر چه زودتر Bixby را در سایر کشور ها عرضه کند. احتمالا سومین بازار هدف سامسونگ، کشور چین خواهد بود اما ظاهرا عرضه Bixby در چین با مشکلاتی مواجه شده است. ظاهرا قوانین امنیت فضای سایبر این کشور، جلوی سامسونگ را گرفته اند چرا که دولت چین مقرر کرده است هر اطلاعاتی که بخواهد در اختیار شرکت های خارجی قرار بگیرد، باید در سرورهای محلی چین ذخیره شود. گفته می شود سامسونگ می خواهد مرکز داده جدیدی را برای این کار در چین تاسیس کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *