ثبت نام

چهار نسخه ی مختلف از گلکسی نوت 8، تاییدیه FCC دریافت کردند

ب

روز به روز به زمان معرفی گلکسی نوت 8 نزدیک تر می شویم. سامسونگ باید از نهاد های مختلف، تاییدیه بگیرد تا بتواند این دستگاه را عرضه کند. اکنون ۴ نسخه از گلکسی نوت 8 تاییدیه FCC دریافت کردند. با سام آرنا همراه باشید.

سامسونگ در گذشته، پرچمدارانش را در چندین نسخه عرضه می کرد. مثلا برای هر اپراتور یک مدل انحصاری تولید می کرد و حتی نسخه آنلاک و جهانی را هم در چند نسخه با توجه به موقعیت جغرافیایی عرضه می کرد که غالبا در نوع پردازنده و پشتیبانی از شبکه های تلفن همراه با هم تفاوت هایی داشتند. اما از زمان گلکسی اس 8، سامسونگ تصمیم گرفت دست از این کار بردارد و گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس را تنها در ۲ نسخه آنلاک جهانی و یا اپراتوری عرضه کرد.

۴ نسخه از گلکسی نوت 8، تاییدیه FCC را دریافت کردند. یک نسخه که نسخه ی جهانی به شمار می رود از پردازنده اگزینوس 8895 و دو نسخه ی اپراتوری آمریکا از پردارنده اسنپدراگون 835 بهره می برند. یک نسخه از گلکسی نوت8 هم، نسخه دمو و بدون قابلیت های ارتباطی خواهد بود و برای نمایش در فروشگاه ها به کار گرفته خواهد شد. جالب است بدانید که نسخه های اپراتوری آمریکا، تنها نسخه هایی هستند که در کره جنوبی تولید می شوند و سایر نسخه ها در تاسیات سامسونگ در ویتنام تولید می شوند.

اسناد منتشر شده از FCC، اطلاعاتی بیشتر از این به ما نمی دهند. با این حال ما می دانیم که گلکسی نوت 8، نسخه بزرگتری از گلکسی اس 8 پلاس خواهد بود و تقریبا تمام مشخصات آن همانند این دستگاه می باشد. البته در بخش دوربین، شاهد تغییرات چشمگیر خواهیم بود و گلکسی نوت 8 نخستین دستگاهی از سامسونگ است که به دوربین دوگانه مجهز می شود. همچنین سامسونگ عنوان کرده است که گلکسی نوت 8، بهترین دستگاه برای کاربری مولتی مدیا است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *