ثبت نام

سامسونگ معتقد است گلکسی نوت 8 بهترین دستگاه برای استفاده مولتی مدیا است

ب

روز به روز به موعد معرفی گلکسی نوت 8 نزدیک تر می شویم. امروز یکی از کارمندان سامسونگ اظهار کرده است گلکسی نوت 8 بهترین دستگاه برای استفاده مولتی مدیا خواهد بود. با سام آرنا همراه باشید.

سامسونگ در کنفرانس امروز برای انتشار گزارش مالی خود، اقدام به تشریح استراتژی های خود برای چارک های بعدی سال کرد. سامسونگ پیش بینی می کند فروش جهانی اسمارتفون ها و تبلت ها در نیمه دوم سال، روند صعودی به خود گیرد و البته خوب می داند که شرکت های رقیب، برنامه های بزرگی را تدارک دیده اند و شرایط سامسونگ را سخت خواهند کرد. سامسونگ می خواهد برنامه ای بریزد تا فروش گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس تحت تاثیر محصولات رقبا قرار نگیرد و البته گلکسی نوت 8 فروش موفقی را تجربه کند.

در حاشیه کنفرانس امروز، یکی از کارمندان سامسونگ، اظهار نظر کرد گلکسی نوت 8 بهترین دستگاه برای استفاده مولتی مدیا خواهد بود و قطعا مورد علاقه کاربرانی است که محتوای زیادی را در اسمارتفون خود جای می دهند. او افزود:” در سال ۲۰۱۱ و معرفی سری گلکسی نوت، دستگاه های این سری تنها اسمارتفون هایی بودند که صفحه نمایشی بزرگ و قلم S pen را به همراه گستره وسیعی از قابلیت های مدلتی مدیا دارا بودند. گلکسی نوت 8، قابلیت های مولتی مدیا بیشتر و قدرتمندتری خواهد داشت.”

انتظار می رود گلکسی نوت 8 در رویدادی اختصاصی در شهر نیویورک و در روز اول شهریور ماه معرفی شود تا پایانی بر تمام شایعات منتشر شده در ماه های اخیر باشد.

دیدگاه ها

  • Sepehr79
   Sepehr79 9 مرداد 96 :: 00:33
   0 0

   سلام. از تماشای فیلم بگیرید تا گوش دادن موسیقی، عکاسی و … همه و همه جزو کاربری مولتی مدیا هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *