ثبت نام

تماشا کنید: دراپ تست گلکسی اس 8 و آیفون 7

20170708_223515
ب

هیچکس دوست ندارد اسمارتفون گران قیمتی که خریده است، با یک سهل انگاری کوچک و تنها با یک سقوط، به کلی از کار بیفتد. پس شاید یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب تلفن همراه برای بسیاری از افراد، مقاومت بدنه و صفحه نمایش آن باشد. با سام آرنا همراه باشید تا دراپ تست گلکسی اس 8 و آیفون 7 ، برترین پرچمداران بازار را تماشا کنید.

بدنه ی آیفون 7 تماما از آلومینیوم سری 7000 است در حالی که فریم گلکسی اس 8 از همین آلومینیوم ساخته شده ولی پشت آن از شیشه است که شیشه محافظ گوریلاگلس 5 روی آن کشیده شده است.

در تست کانال بسیار معتبر Phonebuff، هر دو دستگاه در ۳ مرحله و از جلو،پشت و کناره ها بر روی سطحی سخت فرود می آیند. اگر دستگاهی از این ۳ مرحله، جان سالم به در برد، وارد دور امتیازی می شود. این شما و این دراپ تست گلکسی اس 8 و آیفون 7 !

همان طور که انتظارش را داشتیم، مقاومت قاب پشتی آیفون 7 بهتر از گلکسی اس 8 است اما مقاومت صفحه نمایش گلکسی اس 8 بسیار بهتر بود. پس از این که هر دو دستگاه، به دور امتیازی راه پیدا کردند، آیفون 7 پس از ۳ بار سقوط، به کل نابود شد و عملا بلا استفاده شد اما گلکسی اس 8 پس از ۱۰ بار سقوط، بدون هیچ مشکلی همچنان به کارش ادامه می داد. بنابراین گلکسی اس 8، برنده‌ی این میدان است!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *