ثبت نام

جزییاتی از صفحه نمایش گلکسی اس 9 و گلکسی نوت 9 فاش شد!

ب

با این که هنوز گلکسی نوت 8 به طور رسمی معرفی نشده است، به لطف لو دهنده‌های‌ محترم حالا اطلاعاتی از گلکسی اس 9 و حتی گلکسی نوت 9 فاش شده است. با سام‌آرنا همراه باشید.

به گفته ی منبعی از کره جنوبی، سامسونگ دیسپلی، سازنده پنل های صفحه نمایش‌ امولد دستگاه های گلکسی، موظف شده است صفحه نمایش های ۵.۷۷ اینچی برای گلکسی اس 9 و ۶.۲۲ اینچی برای گلکسی اس 9 پلاس را توسعه دهد. درست همانند پرچمداران ۲۰۱۷، صفحات نمایش کم حاشیه و خمیده infinity display در حال تدارک برای گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس است. ظاهرا این دو پرچمدار، اولین دستگاه هایی هستند که سنسور اثرانگشت آن ها با صفحه نمایش یکپارچه شده است؛ فناوری که سامسونگ نتوانست آن را در گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس و به احتمال زیاد نوت 8 به کار گیرد. ظاهرا بیشتر تغییرات در گلکسی اس 9 مرتبط با بخش نرم افزاری است و در بخش نرم افزار سامسونگ در حال پیگیری می باشند.

این منبع همچنین گزارش می دهد که گلکسی نوت 9 که با معرفی آن بیش از یک سال فاصله داریم، به صفحه نمایش ۶.۳۲ اینچی مجهز خواهد شد. این خبر، ما را مطمئن تر از همیشه می کند که گلکسی نوت 8 هم با همین سایز صفحه نمایش معرفی خواهد شد‌

هنوز خیلی زود است که درباره پرچمداران سال ۲۰۱۸ سامسونگ، بحث کرد و مطمئنا در ماه های آینده، اطلاعات بیشتر و کامل تری به دست ما خواهد رسید که ما آن را در سام آرنا به اطلاع شما خواهیم رساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *