ثبت نام

بیشترین خرید بازی و اپلیکیشن در آمریکا، توسط کاربران گلکسی اس 8 پلاس صورت گرفته است!

galaxy_s8_gaming_1493897720535
ب

مدت ها بود که آیفون های اپل، به عنوان پول سازترین اسمارتفون های آمریکا شناخته می شدند. به این معنی که کاربران‌ این دستگاه ها، به طور میانگین بیشتر از کاربر هر اسمارتفون دیگری اقدام به خرید بازی و اپلیکیشن می کردند. اکنون طبق جدیدترین تحقیقات، گلکسی اس 8 پلاس توانسته این عنوان را از آیفون ها برباید. با سام آرنا همراه باشید.

طبق تحقیقات موسسه deltaDNA بر روی بیش از ۱.۴ میلیون اسمارتفون در آمریکا، کاربران گلکسی اس 8 پلاس با میانگین خرید روزانه ۵۴ سنت بازی و اپلیکیشن در این زمینه رکورد دارند. آیفون 7 پلاس اپل با ۳۶ سنت و گوگل Pixel XL با ۳۲ سنت در رتبه های بعدی قرار دارند. میانگین خرید روزانه از دستگاه های اندرویدی، در این بازه یک ماهه، ۲۰ سنت بوده است‌ و جالب است بدانید که گلکسی اس 8، با میانگین خرید ۲۱ سنت، عملکرد متوسطی را داشته است.

همان طور که می بینید، اسمارتفون های با صفحه نمایش بزرگ، روز به روز در حال‌محبوب تر شدن هستند. یکی از تحلیلگران این موسسه گفته است:” به خاطر شرایط خاص آیفون و سیاست های اپل، پیش تر هیچ دستگاهی به اندازه ی آیفون های اپل، پول ساز نبود. حداقل ۱۰ سال زمان می برد تا دستگاهی در بحث گیمینگ بتواند به آیفون برسد. اما اکنون عملکرد خوب جدیدترین محصولات سامسونگ و گوگل، مورد توجه است. تاثیر فوق العاده صفحه نمایش بزرگتر، کاملا واضح و مبرهن است. ”

یک آمار مرتبط، بیان می کند که ۳.۳ درصد بازی هایی که بر روی گلکسی اس 8 پلاس دانلود می شوند، خریداری می شوند. این عدد برای آیفون 7 پلاس، ۲.۶ درصد است.

بازی و اپلیکیشن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *