ثبت نام

سامسونگ برای تسریع روند توسعه Bixby، شرکت Innoetics را خریداری کرد

ب

سامسونگ در مراسم معرفی گلکسب اس 8 و اس 8 پلاس، از دستیار صوتی Bixby رونمایی کرد. دیروز، سامسونگ شرکت Innoetics را که در زمینه هوش مصنوعی فعالیت می کند را خریداری کرده است تا روند توسعه این دستیار، سرعت پیدا کند. با سام آرنا همراه باشید.

سامسونگ نتوانست به موقع و در زمان عرضه پرچمدارانش، Bixby را فعال کند. اکنون و پس از گذشت ۲ ماه از موعد قبلی، این دستیار همچنان غیر فعال است. یکی از کارمندان سامسونگ، عدم دسترسی به اطلاعات را از مهم ترین عوامل تاخیر عرضه این دستیار دانسته است. همچنین اختلاف زمانی و جغرافیایی زیاد بین کارمندان در آمریکا و کره جنوبی، روند توسعه را مختل کرده است.

اکنون، سامسونگ بدون هیچ سر و صدایی کمپانی هوش مصنوعی یونانی Innoetics را که تاکنون، بر روی فناوری های تبدیل متن به گفتار و صدا به گفتار(!)، کار کرده است را با قیمت کمتر از ۵۰ میلیون دلار خریداری کرده است. برای مثال، فناوری های این شرکت می توانند صدای شما را یک بار بشنوند و در دفعات بعد با صدای شما، روزنامه‌ای را بخوانند!

سامسونگ گفته است:”‌ سامسونگ در جست و جوی این است که روابط خود را با استارتاپ هایی همچون Innoetics تقویت کند تا موقعیت هایی فراهم شود که باعث بهبود قابلیت های محصولات سامسونگ شود”

سامسونگ باید در توسعه Bixby بسیار دقیق عمل کند تا بتواند دستیار خود را به جنگ با Siri و Cortana بفرستد. این طور که پیداست حداقل تا زمان معرفی گلکسی نوت 8، نباید منتظر عرضه Bixby باشیم!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *