ثبت نام

تاریخ معرفی گلکسی نوت8 مشخص شد

photo_2017-07-17_13-58-53
ب

دی جی که، مدیرعامل سامسونگ، طی گفتگویی با رسانه‌های تایوانی شایعات و اخبار منتشرشده در روزهای اخیر را تأیید می‌کند.

معرفی گلکسی نوت8 در اواخر ماه آگوست

در طی روزهای گذشته اخبار متعددی منتشر شده است که از برنامه‌ی سامسونگ برای رونمایی از گلکسی نوت ۸ پیش از آغاز نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ سخن گفته‌اند. ایفا ۲۰۱۷ کار خود را از اول سپتامبر آغاز خواهد کرد. آخرین شایعات منتشرشده حتی روز مراسم  معرفی گلکسی نوت8 را نیز مشخص کرده‌اند؛ به‌طوری‌که بر اساس این اخبار سامسونگ، گلکسی نوت8 را ۲۳ آگوست سال جاری میلادی طی مراسمی در شهر نیویورک رونمایی خواهد کرد.

مدیرعامل سامسونگ به این نکته نیز اشاره کرده است که گلکسی نوت ۸ در دو مرحله، طی اولین روزهای ماه سپتامبر راهی بازار خواهد شد. اولین کشور‌هایی که این فبلت در آن‌ها عرضه می‌شود، آمریکا، بریتانیا و کره‌ی جنوبی خواهند بود. گلکسی نوت 8 در ماه اکتبر برای سایر کشور‌ها از جمله کشور خودمان راهی بازار خواهد شد.

کره‌ای ها در تلاش هستند پرچمدار جدید را قبل از معرفی و عرضه ایفون 8 روانه بازار هایی جهانی کنند تا از عطش بازار‌ و غیبت فبلت‌های مطرح نهایت استفاده را ببرند ؛ همچین باید امیدوار بود بعد از مشکلات گلکسی نوت7 سامسونگ بتواند دوباره با درخششی تحت برند نوت این سری را به روز های اوج خود برگرداند.

پیشبینی شما درباره عملکرد سامسونگ در بحث طراحی و تولید همچنین بازاریابی و فروش چگونه خواهد بود؟ آیا سامسونگ از شکست گلکسی نوت 7 درس‌های لازم را فرا گرفته و می‌تواند پرچمداری قابل معرفی و عرضه کند ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *