ثبت نام

سامسونگ، برترین شرکت آسیا و گلکسی، با ارزش ترین برند کره جنوبی

image_readtop_2016_287903_14611397562441510
ب

پس از گذشت چند سال سخت و چالش برانگیز برای سامسونگ، حالا کره ای ها دائما در حال کسب موفقیت های بزرگ هستند. به تازگی سامسونگ موفق شده است عنوان برترین شرکت آسیا را برای ششمین سال متوالی از آن خود کند. همچنین برند گلکسی، که موبایل های سامسونگ تحت نام این برند تولید می شوند، با ارزش ترین برند در کره جنوبی شناخته شده است. با سام آرنا همراه باشید.

سامسونگ پس از اتفاقات ناگواری که برای گلکسی نوت 7 روی داد، کاملا ماهرانه اوضاع را مدیریت کرد و برای این که شهرت برند تخریب نشود، به میلیارد ها دلار ضرر تن داد. پس از آن با معرفی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، روح تازه ای در پیکر سامسونگ موبابل دمیده شد و این دو پرچمدار، مورد توجه کارشناسان قرار گرفتند و فروش بسیار خوبی را تجربه می کنند.

اخیرا طی یک گزارش از سوی موسسه تحقیقاتی، برند گلکسی موفق شده با کسب ۹۴۱ امتیاز از مجموع ۱۰۰۰ امتیاز، خود را به عنوان با ارزش ترین برند کره جنوبی برای هفتمین سال متوالی معرفی کند.

برترین شرکت آسیا

همچنین سامسونگ موفق شده است برلی ششمین سال متوالی، عنوان برترین شرکت آسیا را نصیب خود کند. این تحقیق با شرکت بیش از ۶۰۰ هزار نفر از ۱۳ کشور قاره کهن انجام شده است. اپل، سونی و نستله هم در این جدول به ترتیب در جایگاه دوم تا چهارم قرار گرفته اند.

دیشب هم خواندیم که سامسونگ موفق شده است در فروش قطعات سخت افزاری از اینتل سبقت بگیرد. به نظر می رسد آینده‌ی سامسونگ، درخشان تر از آنچه فکرش را می کنید خواهد بود!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *