ثبت نام

سامسونگ : برنامه ای برای ساخت و عرضه گلکسی اس8 مینی نداریم

Samsung-Galaxy-S8-
ب

در یک هفته گذشته بازار شایعات بر پایه مدل کوچک‌تر گلکسی اس8 پرچمدار بهار‌ه‌ی سامسونگ میچرخید از عکس های مربوط به آن گرفته تا مشخصات و اعلام سایز البته باتوجه به عادت سامسونگ در ساخت چند مدل مختلف از پرچمداران مطرح خود اصلا دور از انتظار نبود که سامسونگ مدلی کوچک با نام Galaxy S8 mini عرضه کند تا دل دوستداران اسمارت‌فون های کوچک را نیز بدست بیاورد.

همانطور که پیش‌تر در سام آرنا اعلام کردیم احتمال میرفت گلکسی اس8 مینی با سایز کوچک‌تر ، سخت افزار ضغیف‌تر و همچنین قیمتی پایین‌تر نسبت به گلکسی اس8 طی هفته های آینده عرضه شده و در بازار های جهانی به فروش برسد.

گلکسی اس8 مینیتوئیت منتشر شده از قول یکی از مهندسان ارشد سامسونگ به تمام شایعه‌های مرتبط با پرچمدار کوچک‌تر سامسونگ پایان داد او به منبعی معتبر که در گذشته نیز اطلاعات مهمی را منتشر کرده بود اعلام کرد سامسونگ هیچ برنامه‌ای برای عرضه مدلی ارزانتر یا کوچکتر از گلکسی اس8 را در دست کار ندارد.

با اعلام این خبر و بسته شدن پرونده معرفی و عرضه Galaxy S8 mini احتمالا تنها مدلی از گلکسی اس8 که تا قبل از معرفی گلکسی نوت8 (احتمالا اواخر شهریور ماه) پا به بازار خواهد گذاشت گلکسی اس8 کتیو خواهد بود که احتمالا آن هم به صورت اپراتوری عرضه خواهد شد.

در صورتی که گلکسی اس8 مینی به فروش میرسید آیا شما تمایلی برای خرید آن داشتید ؟ از نظر شما عرضه مدل کوچکتر از پرچمداران برای تولید کننده ها عملکردی مثبت حساب می‌شود ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *