ثبت نام

گلکسی J7 در چین با دوربین دوگانه معرفی خواهد شد

Galaxy-J7-2017-Leaks-1
ب

این روزها شرکت سامسونگ در حال تست دوربین‌های دوگانه برای اسمارت‌فون‌های خود می‌باشد و بر همین اساس گفته می‌شود که این شرکت قصد دارد کهکشانی‌های جدید خود را با دوربین دوگانه تولید و عرضه کند، با ما همراه باشید.

به تازگی اخباری منتشر شده است که شرکت سامسونگ قصد دارد نسخه‌ای از گلکسی J7 2017 را با دوربین دوگانه در چین معرفی کند و آن را فقط در همان بازار عرضه کند. گلکسی J7 جدید یک نسخه جهانی نیز خواهد داشت که تفاوت آن با مدلی که در چین معرفی خواهد شد تنها در دوربین آن است که نسخه چین به دوربین دوگانه مجهز شده است که در نسخه جهانی اینگونه نیست. گلکسی J7 جدید با شماره مدل SM-J7310 و رنگ مشکی عرضه خواهد شد.

این اخبار منتشر شده هیچ اطلاعاتی درمورد مشخصات سخت‌افزاری نسخه چینی گلکسی J7 در اختیار ما نگذاشته است و این می‌تواند این مفهوم را داشته باشد که سامسونگ آزمایش این دستگاه را متوقف کرده است و به احتمال زیاد به غیر از دوربین در تمامی موارد با نسخه اصلی یکسان خواهد بود و به دلیل اینکه نسخه جهانی آن توسط AT&T در ایالات متحده عرضه شده است عرضه گلکسی J7 نسخه چین ممکن است با تاخیر همراه شود.

گلکسی J7 پس از گذر از آزمایشات FCC در ماه مارس توانست تاییدیه مورد نظر را دریافت کند و در نتایج این آزمایشات مشخص شده است که گلکسی J7 نسخه چین مانند نسخه اصلی آن در پشت آن دوربین در مرکز قرار دارد و فلش عکاسی در زیر دوربین قرار دارد، همچنین پشت این دستگاه دارای بافتی مات و خاص است که در عکس‌های لو رفته از آن قابل مشاهده می‌باشد. علاوه بر AT&T ، گلکسی J7 2017 توسط Verizon و Sprint نیز عرضه شده است و ‌می‌توان این اسمارت‌فون را توسط سایت‌های آن‌ها خریداری کرد.

اگر معرفی این تلفن‌همراه با تاخیر همراه شده است مشخص نیست که سامسونگ به چه دلیلی آزمایش این اسمارت‌فون را متوقف و در عرضه آن برای مصرف‌کنندگان چینی مکث کرده است ، به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد گلکسی نوت 8 را به عنوان اولین اسمارت‌فون خود با دوربین دوگانه به بازار عرضه کند و این می‌تواند دلیلی قانع‌کننده برای تاخیر در عرضه گلکسی J7 2017 باشد.

همچنین روشن نیست که چرا سامسونگ قصد دارد گلکسی J7 را در تمامی بازارها عرضه کند و نسخه ای از آن که دارای دوربین دوگانه است فقط در کشورهایی که از قبل برنامه‌ریزی کرده است عرضه کند و عرضه نسخه اضلی آن که دارای یک دوربین است را در چین متوقف کرده است و از آن‌جایی که این نسخه با نسخه اصلی کمی متفاوت است باید توقع افزایش قیمت آن را نیز داشت.

گلکسی J7

به نظر شما سامسونگ می‌تواند با عرضه‌ی اسمارت‌فون‌های خود با دوربین دوگانه به موفقیت جدیدی در بازار تلفن‌های همراه دست پیدا کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *