ثبت نام

سامسونگ رسما از گلکسی نوت FE در کره ی جنوبی رونمایی کرد

Samsung-Galaxy-Note-Fan-Edition-Promo-3-1420×946
ب

گلکسی نوت 7 دوباره برگشت ولی این‌بار با اسم گلکسی نوت Fan Edition که به طور مختصر آن را گلکسی نوت FE می‌نامند ، گلکسی نوت FE قرار است که در تاریخ 7 جولای در کره ی جنوبی فروش خود را آغاز کند با قیمت تقریبی 610$ ، این محصول با رنگ‌های طلایی ، نقره‌ای ، آبی و مشکی در این تاریخ عرضه خواهند شد .
سامسونگ برای ساخت گلکسی نوت FE از قسمت‌های گلکسی نوت 7 اصلی که به‌فروش نرفته بودند و باز نشده بودند استفاده کرده ، یکی از ویژگی‌های گلکسی نوت FE این است که باطری آن کوچکتر شده و ظرفیت آن به 3200 میلی‌آمپر ساعت رسیده ولی بقیه ی اجزای این محصول مشابه با گلکسی نوت 7 می‌باشد و تغییر زیادی ایجاد نکرده‌اند.
ضمنا سامسونگ به این موضوع نیز اشاره کرده که این سری از باطری‌های استفاده شده در گلکسی نوت FE بسیار امن تر از سری های قبلی است و کمپانی‌های سازنده‌ی این سری از باطری قول داده‌اند که این باطری هیچ مشکلی با داغ شدن نخواهد داشت .
این نکته لازم به ذکر است که گلکسی نوت FE از اندروید نوقا بهره می‌برد و از دستیار صوتی بیکسبی بهره می‌برد با این وجود که تابحال هیچ دکمه‌ای برای استفاده از این قابلیت در دستگاه تعبیه نشده‌ است پس احتمال می‌رود که برای فعال سازی و استفاده از بیکسبی نیاز است تنها از اپلیکیشن‌های موجود در گوشی استفاده کرد ، یکی دیگر از تغییرات مشهودی که این سری به‌چشم می‌خورد ، حذف لوگوی سامسونگ از پنل جلویی دستگاه می‌باشد.

گلکسی نوت FE
سامسونگ اعلام کرده تنها هدفش در حال‌حاضر به فروش رساندن 400،000 نسخه از این دستگاه در کره‌ی جنوبی می‌باشد البته همچنان سامسونگ اعلام نکرده که در آینده‌ی نه‌چندان دور چه برنامه برای فروش گلکسی نوت FE دارد و این مسئله غیر ممکن به‌نظر می‌رسد که سامسونگ یک گوشی جدید انتشار بدهد و تنها آن را در یک کشور به‌فروش برساند ، انتظار می‌رود که در آینده‌ای نچندان دور گلکسی نوت FE با قیمت مشابه در کشور‌های دیگر هم به فروش برسد.

آیا این گوشی به بازار ایران راه خواهد یافت؟ آیا قیمت پیشنهادی سامسونگ را با توجه به مشخصات آن مناسب می‌دانید؟ آیا در صورتی که حضور این گوشی را در بازار کشورمان شاهد باشیم از متقاضایان آن خواهید بود؟ نظرات خود را با ما در سام‌آرنا در میان بگذارید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *