ثبت نام

سامسونگ ناکس چگونه امینت زندگی دیجیتال شما را تامین می‌کند[اینفوگرافیک]

Samsung-Knox-Feature
ب

سامسونگ نرم‌افزار امنیتی را برای تمامی اسمارت‌فون‌های خود عرضه کرده است که در تمام رده‌های اسمارت‌فون‌های این شرکت قرار دارد. اپلیکیشین Knox اولین بار برای حفظ اطلاعات شخصی عرضه شد ولی درحال‌حاضر غول اسمارت‌فون‌های اندرویدی این روزها روزبه‌روز در حال گسترش دادن آن می‌باشد. اخیرا شرکت سامسونگ اطلاعاتی را منتشر کرده است که نشان می‌دهد اپلیکیشین Knox چگونه همه‌جانبه امنیت زندگی دیجیتالی ما را تامین می‌کند.

نرم‌افزار Knox یک راه‌حل امنیتی چندلایه است که با سخت‌افزار و همچنین نرم‌افزار همگام‌سازی شده است.این برنامه امنیت دستگاه اندرویدی شما را در سه سطح برقرار می‌کند: چیپست، سیستم‌عامل و برنامه‌های نصب شده بر روی اسمارت‌فون شما ، این برنامه دستگاه شما را در سه سطح ذکر شده در برابر نفوذ، بدافزار، ویروس‌ها و هرگونه تهدید محافظت می‌کند. اپلیکیشن Knox می‌تواند داده‌های شخصی شما را با استفاده از دسترسی به اطلاعات بیومتریک شما مانند اثر انگشت و عنبیه چشم در اختیار شما قرار دهد.

این برنامه می‌تواند اطلاعات کارت‌اعتباری شما و همچنین معاملات شما که با استفاده از Samsung Pay انجام شده است را با امنیت بالا نگهداری کند. همراه با گلکسی نوت 7 سرویسی به نام Samsung Pass معرفی شد که می‌توان اطلاعات مربوط به سایت‌ها را در آن ذخیره کرد، اپلیکیشین Knox قابلیت محافظت از این اطلاعات نیز دارد.

به اینفوگرافیک زیر توجه کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد اپلیکیشین امنیتی Knox بدست‌آورید :

اپلیکیشین Knox

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *