ثبت نام

چگونه بازی های سرویس Steam را بر روی تلویزیون سامسونگ اجرا کنیم؟

ب

اگر علاقه مند به دنیای بازی های کامپیوتری باشید، حتما تاکنون تجربه بازی تحت شبکه Steam را داشته اید. ۹ ماه پیش بود که سامسونگ خبر از معرفی اپلیکیشنی برای استریم کردن بازی های Steam برای تلویزیون های پرچمدارش را داد و اکنون این وعده به لطف برنامه Steam link عملی شده است. با سام آرنا همراه باشید.

نسخه بتا این برنامه، ساخته شرکت Valve هم اکنون در استور سامسونگ برای دانلود قرار دارد. این نسخه با تمام تلویزیون های 4K متعلق به سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ سامسونگ، همگام است و شما می توانید پس از دانلود آن، سرویس Steam را از کامپیوتر شخصی تان بر روی تلویزیون، استریم کنید. به این منظور کافی است پس از متصل کردن کامپیوتر شخصی و تلویزیون به یک روتر به وسیله کابل اترنت، وارد حساب کاربری خود در Steam link شده و با کنترلر Steam یا Xbox(در نسخه بتا، ظاهرا عملکرد کنترلر Xbox بهتر بوده است) شروع به بازی کنید.

Steam link

کیفیت اجرای بازی ها، در حد خوبی قرار دارد اما به هر حال، چون این‌ نسخه بتای برنامه است، ممکن است کم و کاستی ها و اشکالاتی وجود داشته باشد. اگر تجربه ی استفاده از این سرویس را دارید، حتما آن را با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *