ثبت نام

گلکسی اس 8 سی‌امین اسمارت‌فون محبوب ایالات متحده تنها پس از 3 ماه عرضه

Samsung-Galaxy-S8-AH-NS-309-logo
ب

مطالعات جدید نشان می‌دهد که گلکسی اس 8 سامسونگ اکنون به سی‌امین اسمارت‌فون محبوب در ایالات‌متحده تبدیل شده است. از زمان عرضه گلکسی اس روزبه‌روز بر محبوبیت اسمارت‌فون‌های سامسونگ افزوده شد تا امروزه که گلکسی اس 8 سامسونگ به سی‌امین اسمارت‌فون محبوب ایالات متحده تبدیل شده است. همانند سال گذشته نسخه کوچک‌تر پرچمدار سامسونگ از محبوبیت بیشتری میان کاربران برخوردار است. همواره پرچمداران سامسونگ، محبوبیت و فروش بالایی را داشته‌اند حتی سامسونگ ادعا می‌کند فروش خانواده گلکسی اس 8، ۱۵ درصد از نسل قبل بیشتر است.

گلکسی اس 8 خیلی زود محبوبیت خود را به‌دست آورد که در واقع سهم 0.68 درصدی از تمام اسمارت‌فون‌ها را از آن خود کرده است و امروزه به سی‌امین اسمارت‌فون محبوب ایالات‌متحده تبدیل شده است. گلکسی اس 8 پلاس برادر بزرگ‌تر گلسی اس 8 نیز در جایگاه 36ام اسمارت‌فون‌های محبوب ایالات‌متحده قرار دارد که معادل 0.53 درصد از تمامی اسمارت‌فون‌های فعال می‌شود به این معنی که پرچمداران امسال شرکت سامسونگ 1.21 درصد از سهم اسمارت‌فون‌های فعال را به خود اختصاص داده‌اند. پس از عرضه گلکسی اس 8 پرچمداران فعال گذشته سامسونگ دچار کاهش چشمگیری شدند در حالیکه گلکسی اس 6 و گلکسی اس 5 همچنان بیشترین سهم را دارند.

اگرچه استفاده کلی از اسمارت‌فون‌های سامسونگ در ماه‌های اخیر کاهش یافته است اما این شرکت قصد دارد ماه آینده پرچمدار بعدی خود را به بازار عرضه کند. در زمان عرضه گلکسی نوت 8 محبوبیت دستگاه‌های سامسونگ قابل توجه است علاوه بر این کمپانی‌های لنوو پرچمداران خود را برای رقابت با گلکسی نوت 8 به بازار عرضه خواهند کرد شرکت لنوو اسمارت‌فون خود با نام Z2 Force و کمپانی الجی نیز اسمارت‌فون خود به نام V30 را به زودی معرفی و عرضه خواهند کرد. 

بر اساس آمار به‌دست آمده شرکت سامسونگ محبوبیت خود را حفظ خواهد کرد و تا پایان سال به احتمال زیاد بر محبوبیت این کمپانی افزوده خواهد شد. نظر شما در این مورد چیست؟ به نظر شما کمپانی سامسونگ محبوب‌ترین برند در میان اسمارت‌فون‌های اندرویدی است؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *