ثبت نام

[تم های هفته‌] شماره 4؛ ساده، چشم نواز، زرین

tc-a
ب

در بین تم‌های زیادی که در فروشگاه تم سامسونگ در دسترس کاربران گلکسی‌ها قرار گرفته‌است، هر هفته، در بخش“تم‌های هفته” به معرفی تم‌ها و آیکون‌پک‌هایی با طراحی‌ و سبک‌های مختلف برای شما خوانندگان سایت سام‌آرنا می‌پردازیم. در ادامه مطلب و معرفی تم‌ها و آیکون‌ها با ما همراه باشید.

 

شماره 1- Binod] ColorfulUI]

همانطور که از اسم این تم پیداست، این تم دارای محیط و پس زمینه ای رنگارنگ است. برخلاف پس زمینه و منو های شاد، آیکون های آن سیاه و سفید بوده که این تضاد باعث جذابیت خاصی می شود.دو طرف این تم طراحی خمیده مانند دارد و مناسب تلفن هایی است که صفحه نمایش Edge دارند.

[divider style=”shadow” top=”30″ bottom=”30″]

شماره 2- Sober W/ Backgrounds

نمایی از آسمان آبی بر فراز یک کوه برفی در هنگام طلوع آفتاب بسیار چشم نواز بوده و جلوه زیبایی به دستگاه شما می بخشد. در آیکون های این تم از رنگ های آبی و سفید استفاده شده و پس زمینه بخش های مختلف آن سفید رنگ است.

[divider style=”shadow” top=”30″ bottom=”30″]

شماره 3- Luxuriuos Gold and Black

استفاده از رنگ طلایی و پس زمینه تیره ، این تم را به یک تم لوکس تبدیل کرده است. این تم یکی از معدود تم های پرطرفدار و لوکس و البته طلایی رنگ است که به صورت رایگان در تم استور قرار داده شده است.

[divider style=”shadow” top=”30″ bottom=”30″]

 شماره 4- (Gold Platmum (Icon Pack

مانند هفته های گذشته، شماره آخر را به آیکون پک اختصاص دادیم. آیکون پک این هفته شکلی ساده و برجسته داشته و از رنگهای سفید و طلایی بهره می برد که باعث چند برابر شدن زیبایی آن شده است.

[divider style=”shadow” top=”30″ bottom=”30″]

شما دوست دارید چه نوع تم‌هایی در این بخش معرفی کنیم؟ منتظر شنید نظرات گرم و سازنده شما هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *