ثبت نام

آشنایی با تمام لوازم جانبی گلکسی نوت 8 به زبان سامسونگ

ب

پس از خرید یک دستگاه، حتما باید از آن مراقبت کنید؛ بر روی زمین نیفتد، صفحه نمایشش خط نیفتد و ..! حال اگر آن دستگاه گلکسی نوت 8 باشد، این مراقبت ها باید دو چندان شود تا این پرچمدار مجلل شیشه ای دچار آسیب نشود. در این پست با لوازم جانبی گلکسی نوت 8 به زبان خود سامسونگ آشنا می شویم. با سام آرنا همراه باشید.

کاور Clear View Standing

بیشتر از محافظت، این کاور گلکسی نوت 8 را با زاویه مطلوب برای دیدن صفحه نمایش بدون مرز در بر می‌گیرد. UX مخصوص این کاور، چک کردن هشدارها، جواب دادن تلفن و کارهای دیگر را بدون باز کردن آسان می‌کند.

لوازم جانبی گلکسی نوت 8

کاور LED View

اخبار را با صفحه نمایش LED در یک نگاه چک کنید و حتی آیکون‌های مخصوص برای مخاطبان‌تان در نظر بگیرید که ID خاص خودشان را داشته باشند. و با یک جای کارت در داخل که می‌توانید اشیای مهم مانند کارت تلفن یا کارت‌های بانکی‌تان را در جای مناسب نگه دارید.

لوازم جانبی گلکسی نوت 8

کاور Alcantara

گوشی‌تان با بافتی نرم وشبیه جیر محافظت می‌کند. داخل و خارج کاور از همین جنس است و در برابر خط، خش ولک بسیار مقاوم است و به راحتی با آب و صابون شسته می‌شود.

لوازم جانبی گلکسی نوت 8

کاور دو تکه

اشکال جذاب و بانمک این کاورها نه تنها گوشه‌های گلکسی نوت 8 را محافظت می‌کند، بلکه بسیار خوش دست است. پدهای مکشی این تکه‌ها را خیلی آسان به گوشی متصل و جدا می‌سازند.

لوازم جانبی گلکسی نوت 8

کاور Protective Standing

موبایل‌تان را در مقابل صدمات امن نگه دارید درحالی که نمای صفحه نمایش بدون مرز با این کاور محافظ استاندارد نظامی حفظ می‌شود. یک پایه در پشت کاور موجود است که موبایل‌تان را هنگامی که ویدئو نگاه می‌کنید بالا نگه می‌دارد و برای اینکه پایه نشکند وقتی که فشار زیادی بر آن وارد شود باز می‌شود.

کاور Clear Cover

این کاور نه تنها محافظ گوشی شماست بلکه اجازه می‌هد که طراحی و رنگ گوشی شما نیز جلوه کند. با ضخامت 0.95 میلیمتر ظاهر گلکسی نوت 8 را حفظ کرده و با اضافه کردن یک محافظ صفحه خدشه‌ای به خوش دستی گوشی وارد نمی‌شود.

لوازم جانبی گلکسی نوت 8

شارژر بی‌سیم قابل تبدیل

فقط گلکسی نوت 8 را بر روی شارژر بدون سیم قرار دهید تا به 100% برسد بدون اینکه صحنه ای از دست برود. به راحتی قابل تنظیم بر روی یک صفحه یا یک پایه: گوشی تان را صاف بخوابانید یا آنرا ایستاده در حالت افقی یا عمودی قرار دهید تا در هنگام شارژ کردن بتوانید به دیدن یا چت کردن ادامه دهید.

لوازم جانبی گلکسی نوت 8

Battery Pack

وقتی آماده رفتن هستید، این باتری همراه بهترین روش برای شارژ نگه داشتن گوشی‌تان است. شیک و باریک که به راحتی در کیف یا جیبتان جا می‌شود، به سرعت شارژ شده و گوشی شما را هم به سرعت شارژ می‌کند.

لوازم جانبی گلکسی نوت 8

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *