ثبت نام

جادوی قلم Spen و صفحه نمایش بزرگ؛ چرا کاربران گلکسی نوت، عاشق موبایل هایشان هستند؟

ب

سامسونگ در شروع مراسم امروز، به ارائه آمار و ارقام درباره علاقه بی حد و مرز کاربران گلکسی نوت به موبایل هایشان پرداخت. در این پست می خواهیم با ارائه چند اینفوگرافیک، این موضوع را با هم بررسی کنیم. با سام آرنا همراه باشید!

گلکسی نوت ها فقط یک سری اسمارتفون نیستند؛ آن ها یک همراه کم نظیر هستند که خیلی زود عاشقشان خواهید شد. انگار صفحه نمایش بزرگ و قلم Spen جادو می کنند؛ به عنوان یک کاربر گلکسی نوت عرض می کنم:”نوت را با هیچ گوشی دیگری مقایسه نکنید”!

طبق نظرسنجی رسمی صورت گرفته توسط سامسونگ، ۸۶ درصد از کاربران گلکسی نوت، عاشق آن هستند! فوق العاده نیست؟ از این بین ۳۸ درصد رضایت کامل و ۴۸ درصد رضایت نسبی دارند.

کاربران گلکسی نوت

جالب است بدانید ۷۶ درصد از کاربران گلکسی نوت، بی صبرانه منتظر معرفی نسل جدید پرچمدار این سری هستند در حالی که برای سایر برند ها، این مقدار ۱۷ درصد کم تر است.

کاربران گلکسی نوت

بسیاری از کاربران گلکسی نوت معتقدند:” گلکسی نوت من بسیار خاص تر از موبایل های دوستانم است” البته این طرز تفکر در کشور های مختلف، متفاوت بوده که در تصویر زیر می توانید آن ها را بررسی و با طرز تفکر مشابه کاربران سایر موبایل ها مقایسه کنید.

کاربران گلکسی نوت

همچنین ۸۳ درصد از کاربران نوت بر این باورند که با در اختیار داشتن یک دستگاه گلکسی نوت در دستشان، خلاق و پویا هستند و ۷۶ از درصد از کاربران نوت، موبایل خود را مکمل زندگی خود می دانند!

کاربران گلکسی نوت

همان طور که پیش تر گفته شد، صفحه نمایش بزرگ و قلم Spen دو خصیصه سری نوت بوده و درواقع کاربران را جادو می کنند. ۸۷ درصد از کاربران دستگاه های گلکسی نوت، کار با صفحه نمایش بزرگ را راحت تر ارزیابی می کنند و ۸۴ درصد از کاربران، ویژگی Multi Window را بسیار کاربردی می دانند. ۶۶ درصد از کاربران از قلم Spen برای یادداشت برداری استفاده می کنند و در نهایت ۶۴ درصد از کاربران، وجود این قلم را برای تکمیل کارهایشان ضروری می دانند.

با همه‌ی این اوصاف نمی توان کتمان کرد گلکسی نوت، صرفا یک موبایل نیست؛ گلکسی نوت می تواند بهترین شریک زندگی شما باشد!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *