ثبت نام

انتشار زمان بندی های رسمی سامسونگ برای نوت 8 ؛ مشخص شدن تاریخ آغاز پیش فروش و آغاز عرضه‌ی جهانی

گلکسی نوت 8
ب

به تازگی شاهد منتشر شدن تصویری در ارتباط با نقشه‌ی راه سامسونگ برای زمانبندی رونمایی و عرضه‌ی گلکسی نوت 8 منتشر شده است، این نقشه توسط منابع کره‌ای منتشر شده و به زبان کره‌ای نیز نوشته شده است. همانطور که قبلا در دعوتنامه‌ی مطبوعاتی سامسونگ شاهد بودیم این شرکت قصد دارد که رویداد رونمایی گلکسی نوت‌ 8 در تاریخ اول شهریور برگزار کند. حال طبق این نقشه‌ی راه انتشار یافته اطلاعات بیشتری از زمان‌بندی‌های مربوط به عرضه‌ی این پرچم‌دار قدرت‌مند برای‌مان مشخص شده است.

از تاریخ شروع پیش فروش تا عرضه…

نوت 8ترجمه‌ی زمان‌بندی بالا به‌صورت زیر است:

۲۳ آگوست : رویداد رونمایی از گلکسی نوت‌ 8 در نیویورک سیتی.

۲۵ الی ۳۱ آگوست : به‌نمایش گذاشتن گلکسی نوت 8 برای بازدید عموم و تجربه‌ی پیش‌ از عرضه‌‌ی بازدید کنندگان در سامسونگ دیجیتال پلازا و ارائه دهندگان شبکه‌های موبایل و نمایندگی‌ها.

۱ الی ۱۰ سپتامبر : آغاز ثبت تقاضاهای پیش‌فروش در سطح جهان.

۱۱ سپتامبر : فعال‌سازی اولین نسخه‌ی گلکسی نوت ‌8 در شبکه‌ی موبایل با حضور سه اپراتور بزرگ شبکه‌ی موبایل در کره‌ی جنوبی.

۱۱ الی ۱۴ سپتامبر : فعال‌سازی گلکسی نوت 8 های پیش‌فروش شده توسط متقاضیان

۱۵ سپتامبر : آغاز عرضه‌ی رسمی گلکسی نوت‌ 8 توسط سامسونگ

همان‌طور که می‌بینید پیش فروش گلکسی نوت 8 از تاریخ اول سپتامبر یعنی دهم شهریور ماه شروع می‌شود و به مدت ۱۰ روز ادامه خواهد داشت، این زمان درست یک روز کمتر از مدت زمان مشخص شده برای پیش فروش گلکسی S8 است. تحویل گوشی‌های پیش فروش شده هم در ۱۱ الی ۱۴ سپتامبر برابر با ۲۰ الی ۲۳ شهریور صورت خواهد گرفت. همچنین عرضه‌ی این گوشی از پانزدهم سپتامبر برابر ۲۴ شهریور ماه آغاز خواهد شد.

آیا سامسونگ برای عرضه‌ی نوت 8 به بازار آمادگی لازم را دارد؟

نوت 8سامسونگ انتظار دارد نوت 8 آمار فروش و پیش‌فروش بی‌نظیری برایش به ثبت برساند زیرا این گوشی اولین پرچم‌دار سری نوت در ۲ سال اخیر به‌حساب می‌آید و سامسونگ انتظار فروش قابل توجهی پس از فقدان نوت 8 را در سر می‌پروراند. این در حالیست یکی از مدیران رده‌بالای سامسونگ اعلام کرده است، سامسونگ برای نوت 8 آمادگی کامل دارد و قرار نیست هیچ کمبود یا مشکلی در فرایند عرضه اتفاق بیوفتد و یا اشتباهات گذشته تکرار شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *