ثبت نام

بانک مرکزی آمریکا پشتیبانی از اسکنر عنبیه‌ی به کار رفته در پرچم داران سامسونگ را به نرم‌افزار خود افزود

5-cach-mo-khoa-tren-samsung-galaxy-s8-1953115
ب

سامسونگ اسکنر عنبیه را بر روی گوشی های هوشمند گل سرسبد خود قرار نداده است فقط برای کنترل دسترسی به دستگاه. این واقعا می تواند مفید باشد برای برنامه های بانکداری تلفن همراه. TSB، بانک بزرگ خیابان اصلی بریتانیا، قبلا تایید کرده است که قصد دارد برای ماه مارس به برنامه بانکداری تلفن همراه خود برای اسکنر عصبی کهکشان S8 اضافه کند.

بانک مرکزی آمریکا قدم مشابهی دارد. این برنامه برای پشتیبانی از اسکنر عنبیه گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس در ماه آینده‌ به بهره برداری خواهد رسید. این قابلیت باعث می شود مشتریان بانک مرکزی امریکا به راحتی با استفاده از اسکن کردن عنبیه خود به بانکداری همراه وارد شوند، که در نوع خود نسل جدیدی از بانک‌داری خواهد بود.

پشتیبانی از سنسورهای اسکنر عنبیه هنوز در مرحله‌ی مقدماتی به سر می‌برد

میشل مور، سرپرست بانکداری دیجیتال در بانک مرکزی آمریکا، می گوید این برنامه آزمایشی بخشی از برنامه‌ای جامع تر و گسترده تر در بخش بانک‌داری نوین است که برای سنجش علاقه مشتریان به انواع مختلف احراز هویت بیومتریک در حال اجراست.

بانک مرکزی امریکا اولین بانک بزرگ در ایالات متحده است که استفاده از اسکنر عنبیه‌ی تعبیه شده در موبایل را در دستور کار خود قرار داده است. با این حال، از آنجایی که این موضوع فعلا در فاز اولیه قرار دارد و هنوز برنامه‌ای برای به‌کارگیری آن در سطح گسترده در دستور کار قرار نگرفته است، مشخص نیست که پشتیبانی از این روش اعتبار سنجی پیشرفته بیومتریک برای همه مشتریان انجام شود.

گلکسی S8 و S8 پلاس تنها اسمارت‌فون‌های تولید شده توسط سامسونگ با عرضه‌ی جهانی هستند به‌شمار می‌روند که از سنسور اسکنر عنبیه‌ برخوردارند. اما این وضع به زودی دچار تغییراتی خواهد شد، همان‌طور که پیش‌تر به آن اشاره کردیم گلکسی نوت 8 در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد و می‌توان گفت قطعا دارای اسکنر عنبیه نیز خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *