ثبت نام

اپنبات: بررسی مرورگر قدرتمند سامسونگ؛آپدیت شد, قابلیت های جدید به نسخه اصلی آمد (سازگار با تمام گوشی های اندرویدی + لینک دانلود)

samsung-internet-browser-coverfeef
ب

چندی پیش بود که سامسونگ نسخه‌ی بتای مرورگر جدید خود با نام سامسونگ اینترنت را در گوگل پلی قرار داد و امکان سازگاری با آن را برای تعدادی از دستگاه‌های اندرویدی غیر سامسونگی فراهم کرد. حالا سامسونگ در آپدیت جدیدی که برای این مرو‌رگر عرضه کرده علاوه بر افزودن امکاناتی جدید پشتیبانی و امکان نصب این مرورگر را برای تمام دستگاه‌های اندرویدی فراهم کرده است تا کاربران تمام گوشی‌های اندرویدی امکان تجربه‌ی طعم یک نرم‌افزار متکامل ساخت سامسونگ را بر روی گوشی غیر سامسونگی خود داشته باشند. در همین راستا نگاهی کوتاه و تحلیلی بر این مرو‌رگر قدرت‌مند انداختیم تا شما را بیشتر با آن آشنا کنیم.

مرورگرمنو دسترسی سریع می‌تواند بسیار مفید باشد

یکی از قابلیت‌های مفید مرور‌گر سامسونگ اینترنت منو دسترسی سریع یا Quick Menu می‌باشد، این منو در صورت فعال بود به صورت دکمه‌ای شناور و شفاف دیده می‌شود و با لمس این دکمه منو مورد‌نظر برایتان باز می‌شود و گزینه‌هایی که به عنوان امکانات این منو خواهید دید در واقع مواردی هستند که به‌صورت پراکنده در تنظیمات مختلف مرورگر یافت می‌شوند اما این‌جا تمام آن‌ها را کنار هم خواهید یافت.

مرورگر

از قابلیت‌هایی که در این منو به آن‌ها دسترسی سریع خواهید یافت می‌توان به افزودن تب جدید، به اشتراک‌ گذاشتن صفحه‌ی مورد نظر، حالت ویژه‌ی شب که می‌تواند در محافظت از چشمانتان در حال مرور اینترنت در شب‌هنگام بسیار مفید باشد و قابلیت تغییر اندازه‌ی متن کلمات و هچنین تنظیمات منو یاد کرد که در تصاویر این بخش قابل مشاهده هستند.

مرورگر

قابلیت‌های دیگر این مرورگر هم قابل توجه‌اند

از سایر قابلیت‌های مرورگر سامسونگ باید به امکان انتخاب نوع نمایش سایت همانند همان چیزی که در گوگل کروم نیز وجود دارد اشاره کرد، با استفاده از این قابلیت می‌توانید انتخاب کنید که آیا سایت مورد نظرتان در حالت موبایل برایتان به‌نمایش درآورده شود یا دسکتاپ. همچنین در قابلیت CloseBy وبسایت‌ها و اطلاعاتی که می‌توانند براساس موقعیت‌تان برایتان مفید باشد در اختیارتان قرار می‌دهد. همچنین با قابلیت Content Blockers می‌توانید از به‌نمایش در آورده‌ شدن صفحات مزاحم مانند تبلیغات جلوگیری کنید.

مرورگر

با حالت محرمانه گردشی ایمن در فضای مجازی داشته باشید

از ویژگی‌های دیگر این مرورگر حالت محرمانه یا Secret mode است، در این حالت شما می‌توانید حریمی خصوصی برای‌ خود در فضای اینترنت بسازید. همچنین می‌توانید با تعیین رمز و یا حتی قفل بیومتریک این حریم را برای خود کاملا خصوصی‌سازی کنید. همچنین در حالت فعال کردن این قابلیت قادر به گرفت اسکرین‌شات نخواهید بود.

مرورگر

سایر منوها و تنظیمات

در منو‌های دیگر این مرورگر قابلیت‌های و شخصی‌ساز‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید با بهره‌گیری از آن‌ها تجربه‌ی‌کاربری خود را از این مرورگر ارتقا دهید و این مرورگر قدرت‌مند را به میل خود شخصی کنید. در تصاویر زیر بخشی از این منوها برایتان به نمایش گذاشته‌ایم، همان‌طور که می‌بینید این تغییرات می‌توانند در ظاهر و یا در قابلیت‌های باطنی مرورگر باشند.

مرورگر

در کلام پایانی باید بگوییم مرورگر جدید سامسونگ که با نام سامسونگ اینترنت شناخته می‌شود دارای ویژگی‌های برجسته‌ای است که می‌تواند قابل توجه شما کاربران گرامی قرارگیرد و ما در سام‌آرنا به شما توصیه‌ی می‌کنیم که فرصت تجربه‌ی این مرورگر قدرت‌‌مند را بر‌ روی دستگاه اندرویدی خود را از دست‌ ندهید. در پایان این مطلب لینک مستقیم دانلود را در اختیارتان قرار داده‌ایم.

آپدیت جدید برای نسخه‌ی اصلی عرضه شد، ویژگی‌های نسخه‌ی بتا به نسخه‌ی اصلی آمد.
نسخه‌ی پایدار با قابلیت اجرا بر روی تمام دستگاه‌های اندرویدی مجهز به اندروید لالی پاپ به بالا.

[btn btnlink=”http://dl.samarena.ir/apk/samsung-internet-browser(SamArena.ir).apk” btnsize=”full” bgcolor=”#6f47d3″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″ nofollow=”1″]دانلود فایل نصبی 79 مگابایت (برای گوشی های سامسونگ)[/btn]

[btn btnlink=”http://dl.samarena.ir/apk/com.sec.android.app.sbrowser.beta_6.2.00.8-620008020_minAPI21(armeabi-v7a)(nodpi)(SamArena.ir).apk” btnsize=”full” bgcolor=”#6f47d3″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″ nofollow=”1″]دانلود فایل نصبی 58 مگابایت (برای تمام گوشی های اندرویدی 5+)[/btn]


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *