ثبت نام

اندروید O به احتمال زیاد در تاریخ 30 مرداد ماه منتشر می‌شود

Android-O-easter-egg-840×472

ورژن بعدی پلتفرم گوگل قرار است اندروید O باشد. گوگل بعد از معرفی اندروید O، چند نسخه پیش نمایش برای توسعه دهندگان منتشر کرد. در هر ورژن گوگل با این کار بازخوردهای ورژن جدید سیستم عامل خود را از توسعه دهندگان دریافت می‌کند و با توجه به آن‌ها در نسخه نهایی بهبودهای لازم را انجام می‌دهد. همه منتظر هستند تا ببینند چه زمانی نسخه نهایی منتشر می‌شود. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

اندروید O قرار بود در ابتدا هفته‌های اول ماه آگوست معرفی شود. حالا گزارشات حاکی از آن است که این نسخه جدید کمی با تاخیر منتشر شود. بر اساس گزارشاتی که منتشر شده است گوگل قصد دارد تا اندروید O را برای تلفن هوشمند پیکسل خود بعد از روز 21 آگوست یعنی 30 مرداد منتشر کند. تا قبل از این گزارشاتی منتشر شده بود که گوگل قصد دارد در روز خورشید گرفتگی، اندروید O را منتشر کند. در این خصوص اخبار ضد و نقیضی منتشر شده است که درستی هیچ یک از آن‌ها مشخص نیست.

ایوان بلس که در لو دادن خبرها به شهرت رسیده است، خبر از انتشار اندروید O در هفته 21 آگوست داده است. علاوه بر این تمام شایعات معرفی ورژن جدید اندروید در 21 آگوست یعنی 30 شهریور ماه را تایید می‌کنند. در حال حاضر زمان دقیق انتشار نسخه جدید اندروید مشخص نیست. اما همگی بر این باورند که اندروید O در این ماه منتشر می‌شود. هر چقدر به زمان معرفی نزدیکتر شویم اطلاعات دقیقتری به دست ما خواهد رسید. پس بهتر است تا آن روز صبر کنید.

تغییرات در اندروید O هم ظاهری خواهد بود و هم امکانات جدیدی به این سیستم عامل اضافه خواهد شد. گوگل در نسخه‌هایی که برای توسعه دهندگان منتشر می‌کرد، در هر نسخه تغییراتی را انجام می‌داد. ممکن است در نسخه نهایی باز هم شاهد تغییراتی باشیم. تا روز انتشار این نسخه صبر می‌کنیم تا از تغییرات دقیق آن نیز با خبر شویم.

نظر شما در مورد اندروید O چیست؟


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *