ثبت نام

تصاویری واضح از نسخه ماکت نوت 8 از تمام وجوه منتشر شد

galaxy-note-8-dummy-leaked-1
ب

مدت‌هاست که با اخبار دنباله‌دار افشاگری‌هایی که درباره‌ی گلکسی نوت 8 اتفاق می‌افتد همراه هستیم. اما اکنون تصاویر جدیدی از نوت 8 در دنیای واقعی به‌دستمان رسیده‌اند که می‌توانند ذهنیت روشنی از آن‌چه طراحی نوت ‌8 خواهد بود را به ما ارائه دهد، و می‌توان گفت هیچ یک از تصاویری که قبلا از نوت 8 افشا شده بود به این اندازه شفاف و با کیفیت نبوده‌اند.

نوت 8این تصاویر یک رندر و یا تصاویری از دستگاه اصلی در دنیا‌ی واقعی نیستند، بلکه در اصل تصاویری از نسخه‌ی ماکت نوت 8 که برای ویترین فروشگاه‌های گوشی‌های هوشمند طراحی شده‌اند می‌باشد که ظاهری‌کاملا شبیه‌ نوت ‌8 دارد و امروز در فضای مجازی منتشر شده‌اند.

نوت 8 ؛ گلکسی S8 بزرگ شده…

نوت 8همان‌طور که می‌دانید نمایشگر تحسین برانگیز ۶.۳ اینچی QHD+ سوپرآمولد نوت‌ 8 را می‌توان در کنار اس‌پن از بارزترین ویژگی‌های این گوشی به حساب آورد. طراحی نوت‌ 8 همان‌طور که در تصاویر مشخص است شباهت بسیاری به گلکسی S8 دارد و به نوعی می‌توان آن را نسخه‌ی بزرگ شدهکی گلکسی S8 نامید و البته نمی‌شود از این موضوع اشکالی گرفت زیرا گلکسی S8 خود از طراحی تکامل یافته و زیبایی برخوردار بود و با همین طراحی توانست جایگاه نخست فروش اسمارت‌فون‌های اندرویدی را به‌دست آورد. در ضمن باید اشاره کنیم که نوت‌ 8 به اندازه‌ی کافی نسبت به S8 تغییراتی داشته است که می‌توان از این تغییرات به گوشه‌های تیز تر که جزئی از زبان طراحی سری نوت به‌حساب می‌آید، تغییر چینش دوربین و کم شدن حاشیه‌‌ها اشاره کرد.

نوت 8باید بگوییم که هرچند تصاویر جدید منتشر شده با وجود این‌که به وضوح طراحی نوت‌ 8 را در دنیای واقعی به نمایش در آورده‌اند اما دیگر جذابیت چندانی هم برای این گونه تصاویر وجود ندارید زیرا می‌توان گفت کاملا قابل پیشبینی بوده و تا رونمایی رسمی‌ نوت 8 هم فاصله‌ی زیاد باقی نمانده است. نظر شما در‌باره‌ی طراحی نوت 8 که در تصاویر می‌بینید چیست؟ آیا آن را مورد قبول خود می‌دانید؟

نوت 8

نوت 8

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *