ثبت نام

سرانجام عرضه ی رنگ آبی مرجانی گلکسی S8 در ایران آغاز شد

Samsung-Galaxy-S8-and-S8-Coral-Blue
ب

رنگ‌ها دیگر به نوعی سلاح تجاری برای جذب بیشتر مشتر‌ی توسط کمپانی‌های بزرگ تبدیل شده‌اند، بعضی از آن‌ها می‌توانند چنان بین مردم محبوب شوند که حتی استفاده‌ از آن‌ها را توسط شرکت‌های دیگر به کپی‌برداری نسبت دهند. موضوع تنوع رنگ به حدی برا شرکت‌های حال حاضر مهم شده‌است که گاهی رنگ‌هایی را به صورت اختصاصی برای نسخه‌هایی ویژه با مشخصاتی برتر و قیمتی بالاتر اختصاص می‌دهند. هم‌چنین گاهی تنوع رنگ‌ها به مرور عرضه خواهند شد تا بتوانند پس از گذت مدتی از عرضه‌ی اولیه‌ی محصول دوباره منجر به افزایش تقاضای عمومی به آن شوند و روند افت محبوبیت محصول به مرور زمان را کاهش دهند.

رنگ‌ها؛ از رونمایی تا عرضه…

آبی مرجانیهمان‌طور که می‌دانید سامسونگ آخرین پرچم‌داران خود یعنی گلکسی S8 و برادر بزرگ‌ترش گلکسی S8 پلاس را در ۵ رنگ سیاه نیمه‌شب (Midnight black)، طلایی افرا (Mapel gold)، خاکستری ارکیده‌ای (Orchid gray)، آبی مرجانی (Coral blue) و نقره‌ای قطبی (Arctic silver) رونمایی کرد. این در حالی بود که عرضه‌ی گلکسی S8 در سراسر دنیا تنها در سه رنگ مشکی، طلایی و ارغوانی(خاکستری ارکیده‌ای) آغاز شد و دو رنگ دیگر در ماه‌های اول فروش در دسترس متقاضیان نبودند و سامسونگ عرضه‌ی آن‌ها را از ماه‌ها بعد به صورت محدود در بازار‌هایی خاص آغاز کرد. همچنین به تازگی سامسونگ اقدام به عرضه‌ی نسخه‌ای صورتی رنگی از گلکسی S8 در تعدادی از بازارها کرده، این در حالی است که هنوز ۵ رنگ زمان رونمایی در دست‌رس متقاضیان قرار نگرفته است.

آبی مرجانی بالاخره به ایران آمد

آبی مرجانیلازم است یادآور شویم سامسونگ در رونمایی از نوت 7 آبی مرجانی را به عنوان یک رنگ جدید در محصولاتش به‌کار گرفت و در آن زمان محبوبیت زیاد در بین طرفداران سامسونگ کسب کرد، این محبوبیت به حدی بود که بعدها سامسونگ این رنگ را برای گلکسی S7 هم عرضه کرد‌.حال نوبت به آن رسیده‌است که سامسونگ عرضه‌ی آخرین پرچم‌دار خود یعنی گلکسی S8 را در رنگ آبی مرجانی در ایران آغاز کند و از این به بعد این رنگ  در کنار سه رنگ دیگر در دست‌رس متقاضیان ایرانی قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *