ثبت نام

سنسور اثر انگشت بالاخره در گلکسی اس 9 با صفحه نمایش یکپارچه خواهد شد؟ شایعات می گویند خیر!

ب

سامسونگ موفق نشد سنسور اثر انگشت را در سری گلکسی اس 8 با صفحه نمایش ادغام کند. همچنین تقریبا مطمئنیم که این اتفاق برای گلکسی نوت 8 هم نخواهد افتاد.طبق شایعات از منابع موثق، این تکنولوژی حتی به گلکسی اس 9 هم نخواهد رسید! با سام آرنا همراه باشید.

Ming-chi kuo تحلیلگر مشهور شرکت KGI که پیش بینی های دقیقی درباره محصولات اپل می کند، پیش بینی کرده است که گلکسی اس 9 هم از وجود سنسور اثرانگشت یکپارچه با صفحه نمایش محروم خواهد شد. او می گوید اپل هم در آیفون 8 نمی تواند از این تکنولوژی استفاده کند. این تحلیلگر معتقد است سنسور عنبیه و دوربین دوگانه در گلکسی اس 9 بسیار قدرتمند خواهند بود و از این رو جذابیت لازم برای رقابت را خواهتد داشت و خلا سنسور اثرانگشت یکپارچه حس نمی شود. بنابراین احتمالا اولین گلکسی سامسونگ که به این فناوری مجهز می شود، نوت 9 خواهد بود.

مکان قرار گیری فعلی سنسور اثر انگشت در گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس و طبق عکس های لو رفته در گلکسی نوت 8، اصلا مناسب نیست و کاربران ممکن است دوربین را لمس کنند و باعث کثیفی آن شوند. امیدواریم لااقل در گلکسی اس 9، سامسونگ در محل قرارگیری سنسور اثر انگشت تجدید نظر کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *