ثبت نام

سامسونگ با انتشار یک ویدئو از تمامی هوادارانش تشکر و قدردانی کرد

ب

سال گذشته، سالی مصیبت بار برای سامسونگ بود اما هواداران سامسونگ با وفاداری به این برند، باعث شدند سامسونگ خیلی زود از پس مشکلاتش بر بیاید و مجددا خودش را پیدا کند. سامسونگ با انتشار یک ویدئو در یوتیوب، از هوادارانش تشکر و قدردانی کرده است. با سام آرنا همراه باشید.

گلکسی نوت 7 پرچمدار فوق العاده ای بود: زیبا و قدرتمند اما حیف که با سهل انگاری های سامسونگ به یک فاجعه تبدیل شد. تنها پس از گذشت چند روز از عرضه این دستگاه به بازار، گزارش های متعدد از انفجار آن منتشر شد تا این که سامسونگ رسما اعلام کرد این دستگاه مشکل دارد و برای آن فراخوان تعویض داد. گلکسی نوت 7 اما پس از عرضه مجدد هم ناآرام و ملتهب بود و بازهم دچار انفجار می شد. سامسونگ مجبور شد تمام دستگاه های گلکسی نوت 7 را از بازار جمع آوری کند.

عده ای از کاربران با وجود این اتفاقات برای همیشه از دنیای گلکسی خارج شدند اما بسیاری از کاربران نیز همچنان به سامسونگ وفادار مانده و به سراغ خرید دستگاهی از خانواده گلکسی اس 6 یا گلکسی اس 7 رفتند و یا منتظر گلکسی نوت 8 ماندند. اکنون با معرفی گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 و فروش بسیار خوب آن ها و بازگشت سامسونگ موبایل به دوران  اوج، سامسونگ باید مدیون این کاربران باشد. وفاداری هواداران سامسونگ به این برند واقعا قابل تقدیر بود. از این رو سامسونگ با انتشار ویدئوی زیر از تمامی هواداران وفادار خود تشکر و قدردانی کرده است:


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *