ثبت نام

آیا گلکسی اس 8 در رنگ رز صورتی عرضه خواهد شد؟

GALXY S8 PINK ROSE
ب

امسال سامسونگ با عرضه گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس سال بسیار خوبی را برای خود و تجربه به یاد ماندنی‌تری را برای کاربران خود در سر تا سر جهان رقم زد، دو گوشی هوشمند از سری S سامسونگ که این غول کره‌ای تمرکز ویژه‌ای بر بازنگری در طراحی محصول داشت و حاصل این تغییرات مثبت نیز با فروش بسیار بالای آن همراه شد.اما با وجود این باز هم پاسخگویی به نیاز و سلایق کاربران برای هر شرکتی کاری سخت و دشوار خواهد بود. با سام‌آرنا همراه باشید.

در پایان ماه ژوئن میلادی بود که خبرهایی مبنی بر عرضه رنگ رز صورتی گلکسی اس 8 شنیده شده که برای بسیاری از کاربران مشکل پسند که خاص بودن را ترجیح می‌دهند خبری خوشحال کننده بود، اما این خوشحالی خیلی زود از میان رفت چرا که رنگ رز صورتی تنها برای گلکسی اس 8 پلاس و آن هم برای کاربران تایوانی عرضه می‌شد.

اما پس از گذشت مدت زمانی از این قضیه، حال با شایعاتی جدید روبرو هستیم که خبر از عرضه رنگ رز صورتی برای گلکسی اس 8 در شرق اروپاست که همانطور گفتیم خبری خوشحال‌کننده می‌باشد.

این خبر توسط رولاند کوانت به بیرون درز کرده که سابقه رولند کوانت در درز کردن اخباری این چنینی نشان می‌دهد که پیش‌بینی‌هایش معمولا درست از آب درامده‌اند.وی همچنین تاکید کرده که رنگ جدید تنها در “قاره قدیمی” عرضه خواهد شد. ام از این نیز بگذریم هیچ‌چیز بهتر از صبر کردن برای مشخص شده واقعیات این اخبار نیست.

در زیر می‌توانید تصاویر بیشتری از رنگ رز صورتی را مشاهده نمائید.

گلکسی اس 8 صورتی

گلکسی اس 8 صورتی

گلکسی اس 8 صورتیگلکسی اس 8 صورتیگلکسی اس 8 صورتیگلکسی اس 8 و اس 8 پلاس هم اکنون نیز با رنگ‌های کنونی طرفداران زیادی دارند.نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما در صورت عرضه رنگ رز صورتی گلکسی اس 8 آن را خریداری خواهید کرد یا رنگ‌های کنونی را ترجیح خواهید داد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *