ثبت نام

شایعه: دستگاه های سری A 2018 دارای صفحه نمایش infinity display خواهند بود!

ب

سامسونگ با معرفی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس، برای نخستین بار صفحه  نمایش کم حاشیه با نسبت ۱۸.۵ به ۹ را به جهان معرفی کرد و آن را infinity display نامید. هفته گذشته بود که سری نوت نیز پذیرای این صفحه نمایش در جدیدترین پرچمدار خود شد و اکنون شایعاتی در خصوص به کارگیری صفحه نمایش خمیده کم حاشیه در سری A 2018 به گوش می رسد. با سام‌آرنا همراه باشید.

با این که حدود ۵ ماه تا معرفی سری A 2018 باقی مانده است، کاربر mmddj_china@ عنوان کرده است که دستگاه های این خانواده از صفحه نمایش infinity display بهره مند خواهد شد. یعنی باید منتظر میان رده هایی با صفحات نمایش خمیده، کم حاشیه و کشیده باشیم. البته این اطلاعات در تضاد با تصاویر لو رفته از گلکسی (A5(2018 در وبسایت آمازون می باشد.

باید دید که علاوه بر به کارگیری این نوع صفحه نمایش در سری A، سامسونگ قصد دارد رزولوشن این دستگاه ها را نیز تغییر دهد؟ شاید وقت آن رسیده باشد دستگاه های بالارده ای مثل گلکسی A5 و A7 به صفحات نمایشی با رزولوشنی فراتر از Full HD مجهز شوند.

هسچ اطلاعات دیگری درباره دستگاه های سری  A 2018 در دسترس نیست اما یقینا دستگاه های این سری در بخش های مختلف دچار بهبود های فراواتی خواهند شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *