ثبت نام

آپدیت امنیتی ماه آگوست برای گلکسی A5 2016 منتشر شد

samsunggalaxya5-1
ب

سامسونگ در چند سال گذشته پیشرفت قابل توجهی برای ارائه آپدیت‌های ماهانه داشته است. این آپدیت‌ها حتی دستگاه‌های میانرده و پایین رده را نیز شامل می‌شود. امروز آپدیت امنیتی برای گلکسی A5 2016 منتشر شده است. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

در چند هفته گذشته سامسونگ اطلاعاتی در خصوص آپدیت امنیت ماه آگوست برای تلفن‌های هوشمند خود منتشر کرد. این آپدیت برای تمامی دستگاه‌هایی که از سوی سامسونگ پشتیبانی می‌شود در حال انتشار است. این آپدیت در حال حاضر برای گلکسی اس 7 و گلکسی اس 8 در دسترس قرار دارد. امروز سامسونگ شروع به انتشار آپدیت امنیتی ماه آگوست برای گلکسی A5 2016 کرده است. آخرین آپدیت امنیتی برای گلکسی A5 2016 مربوط به ماه ژولای می‌شود که از انتشار آن زمان زیادی نمی‌گذرد.

نسخه این آپدیت A510FXXU4CQH2 است، که در حال حاضر توسط سامسونگ منتشر شده است. آپدیت ماه آگوست برای گلکسی A5 2016 حجمی معادل 215 مگابایت دارد. این آپدیت 28 رخنه امنیتی در اندروید را پوشش می‌دهد و آن‌ها را تعمیر می‌کند. همچنین این آپدیت 12 آسیب پذیری‌ مربوط به خود سامسونگ را رفع می‌کند. در تغییرات این آپدیت اشاره شده است که برنامه فیسبوک نیز بطور پیشفرض به این تلفن هوشمند اضافه می‌شود.

کاربران گلکسی A5 2016 در حال حاضر این آپدیت را می‌توانند بصورت OTA از طریق خود گوشی دانلود و نصب کنند. این آپدیت بصورت خودکار در نوار اطلاع رسانی تلفن هوشمند ظاهر می‌شود و شما را خبردار می‌کند. اگر چنین پیامی در یافت نکردید، می‌توانید بصورت دستی به قسمت آپدیت تلفن هوشمندتان در تنظیمات مراجعه کنید و برای بروز رسانی اقدام کنید. اگر همچنان این آپدیت برای شما دریافت نشد پس باید روزهای بیشتری صبر کنید تا برای همه منطقه‌ها عرضه شود.

 

گلکسی A5 2016

اگر تلفن هوشمند خود را آپدیت کرده‌اید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *