ثبت نام

مقایسه عمر باتری گلکسی نوت 8 با گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس

20170824_145922
ب

گلکسی نوت 8 با وجود صفحه نمایش غول پیکر ۶.۳ اینچی، به باتری کوچکتری نسبت به گلکسی اس 8 پلاس مجهز شده است. بنابراین باید نگران میزان شارژدهی این دستگاه بود. با سام آرنا همراه باشید تا نگاهی بیندازیم بر میزان شارژدهی این دستگاه نسبت به گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس؛ البته با اعداد و ارقام منتشر شده توسط خود سامسونگ که ممکن است با واقعیت اختلاف داشته باشند!

با فاجعه‌ای که سال گذشته برای گلکسی نوت 7 اتفاق افتاد، سامسونگ ریسک نکرد و تصمیم گرفت از باتری کوچکتری در گلکسی نوت 8 استفاده کند. گلکسی نوت 8 به علت وجود قلم Spen و حجم زیادی که محفظه آن اشغال می کند، از باتری کوچکتری نسبت به گلکسی اس 8 پلاس برخوردار است.

سامسونگ، با انتشار جدول زیر میزان شارژدهی گلکسی نوت 8 را در شرایط مختلف با گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس مقایسه کرده است:

شارژدهی باتری گلکسی نوت 8

همان طور که ملاحظه می کنید، در بیشتر موارد گلکسی نوت 8 عملکردی ضعیف تر از گلکسی اس 8 پلاس و عملکردی بهتر از گلکسی اس 8 خواهد داشت. از آن جاییکه عمر باتری این دو دستگاه در حد عالی نیستند و نسبت به پرچمداران سال ۲۰۱۶، شارژدهی کمتری دارند، باید کمی نگران شارژدهی گلکسی نوت 8 بود. البته باید منتظر بررسی سایت های معتبر و تست های کاملا استاندارد باقی ماند و ببینیم عملکرد باتری گلکسی نوت 8 چگونه خواهد بود؟

شما میتوانید با مراجعه به صفحه گلکسی نوت 8 در وبسایت رسمی سامسونگ ایران از ریز مشخصات و توضیحات مخصوص به آن بهرمند شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *