ثبت نام

سامسونگ انتظار دارد ۱۱ میلیون دستگاه گلکسی نوت 8 را به فروش برساند

ب

با ناکامی گلکسی نوت 7، گلکسی نوت 8 پرچمدار تازه نفس سری نوت پس از دو سال است. از این رو سامسونگ می خواهد فروش خوبی را با این محصول تجربه کند. مدیر بخش موبایل سامسونگ، طی مصاحبه ای از برآورد ۱۱ میلیون عددی فروش گلکسی نوت 8 گفته است. با سام آرنا همراه باشید.

سامسونگ بسیار امیدوار است بتواند سود خوبی را از فروش گلکسی نوت 8 به جیب بزند. آقای DJ Koh مدیر بخش موبایل سامسونگ عنوان کرده است: ” ما توانستیم حدود ۱۱ میلیون نسخه از  گلکسی نوت 5 را به فروش برسانیم. انتظار داریم فروش گلکسی نوت 8 از گلکسی نوت 5 بهتر باشد.”

گلکسی نوت 5، آخرین پرچمدار سری نوت تا هفته گذشته بود و توانست به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. اگرچه که بسیاری از کاربران قدیمی سری نوت به دلیل برخی محدودیت ها از جمله عدم پشتیبانی از میکرو اس دی و باتری قابل تعویض به آن پشت کردند.

فروش گلکسی نوت 8

سامسونگ همچنین امیدوار است فروش گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس از مرز ۴۸ میلیون دستگاه عبور کند. با توجه به این که چند ماه پیش بود که فروش این دو پرچمدار از ۲۰ میلیون دستگاه فراتر رفت، رسیدن به فروش ۴۸ میلیونی چندان دور از انتظار نخواهد بود.

اما وبسایت MobileFun، یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی تلفن همراه در انگلستان، از افزایش فروش ۳۰ درصدی لوازم جانبی گلکسی نوت 8 نسبت به گلکسی نوت 7 در بازه ی زمانی مشابه خبر می دهد. اگرچه نمی توان این آمار را به سایر کشور ها نیز نسبت داد، اما می توان گفت فروش گلکسی نوت 8 از گلکسی نوت 7 بیشتر خواهد بود.

MobileFun همچنین فروش کیس های قطور و محکم را بیش تر از کیس های ظریف و سبک عنوان کرده است. شاید خیلی دردناک باشد اگر پرچمدار ۹۳۰ دلاری شما آسیب جدی ببیند.

می توان گفت: “طرفداران دو آتیشه سری نوت، پس از ۲ سال به آرزوی خود یعنی پرچمداری قدرتمند و شایسته، دست پیدا کرده اند!”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *