ثبت نام

عکاسی با گلکسی S8 را از سامسونگ بیاموزید(قسمت آخر)

vpavic_220317_1557_0170.0

همانطور که می‌دانید شرکت سامسونگ ویدیوهای آموزشی برای عکس‌برداری با گلکسی اس 8 را منتشر کرده است که در قسمت‌های اول و دوم یاد گرفتید که چگونه با استیکرهای پیش‌فرض دوربین عکس‌برداری کنید یا چگونه در شب عکس‌برداری کنید و آموزش‌های دیگر که می‌توانید در قسمت‌های قبل یاد بگیرید. در قسمت سوم و آخر مجموعه آموزش‌های عکس‌برداری با گلکسی اس 8 سامسونگ با ما باشید!

هنرنمایی با نور

نور را فقط نبینید با آن هنرنمایی کنید! شرکت سامسونگ هر ساله برای پرچم‌داران خود امکانات زیادی را عرضه می‌کند و هر سال با عرضه سری جدید پرچم‌داران خود این امکانات را بهبود می‌بخشد. با زبانه Pro Mode در دوربین گلکسی اس 8 خود می‌توانید هنرنمایی کنید، با تغییر تنظیمات  می‌توانید شاهد هنرنمایی خود باشید. تنظیمات iso را کاهش دهید و سرعت شاتر عکاسی را افزایش دهید و با نور شروع به هنرنمایی کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

گلکسی اس 8 یک مترجم حرفه‌ای

افراد زیادی هستند که همواره در حال سفر به کشورهای مختلف می‌باشند و ممکن است در ترجمه متون به مشکل بر بخورند، اما با داشتن گلکسی اس 8 سامسونگ نگرانی بابت ترجمه متون از بین خواهد رفت. گلکسی اس 8 یک مترجم حرفه‌ای برای ترجمه متون می‌باشد، به‌طوری‌که فقط لازم است برای ترجمه متن مورد نظر خود باید از آن متن عکس‌برداری کنید.

برای این کار گزینه Bixby Vision را انتخاب کنید و از متن مورد نظر عکس بگیرید و متن مورد نظر را انتخاب کنید تا به راحتی آن متن ترجمه شده و در اختیار شما قرار بگیرد.

همانطور که در طول این سه قسمت مشاهده کردید متوجه شده‌اید که سامسونگ امکانات زیادی را برای دوربین گلکسی اس 8 که یکی از بهترین دوربین‌ها در میان اسمارت‌فون‌ها را داراست فراهم کرده است که به بخشی از آن‌ها را در این مجموعه‌های آموزشی اشاره شد، نظر شما در مورد دوربین این اسمارت‌فون پر هیاهو چیست؟

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *