ثبت نام

تاریخ عرضه گلکسی نوت 8 و هدایای تشویقی برای خریداران آن فاش شد

ب

در فاصله ی ۴ روز مانده تا معرفی گلکسی نوت 8، جزییاتی درباره تاریخ عرضه این دستگاه و هدایای تشویقی که سامسونگ برای افرادی که این دستگاه را پیش خرید می کنند، فاش شده است. با سام آرنا همراه باشید.

باز هم لودهنده سریالی(!) ایوان بلس در توییتر خود، اطلاعاتی را منتشر کرده است که شاید باب میل افرادی است که می خواهند گلکسی نوت 8 را پیش خرید کنند. ایوان بلس ادعا می کند سامسونگ از تاریخ ۴ شهریور ماه یعنی فردای روز معرفی، پیش فروش گلکسی نوت 8 را آغاز خواهد کرد و به عنوان فاز اول عرضه، در تاریخ ۲۴ شهریور ماه، آن را در کره جنوبی، آمریکا و چند کشور اروپایی عرضه خواهد کرد.

این لودهنده همچنین خبر از هدایای نفیسی می دهد که سامسونگ برای خریداران گلکسی نوت 8 در نظر گرفته است. در آمریکا، خریداران می توانند هدیه خود را از بین میکرو اس دی ۲۵۶ گیگابایتی، شارژر وایرلس دو حالته و یا (Gear 360(2017 انتخاب کنند. ظاهرا در کشورهای اروپایی، داک DeX برای این امر در نظر گرفته شده است. تاریخ عرضه گلکسی نوت 8 در کشور ما همچنان مجهول است و معلوم نیست سامسونگ موبایل ایران چه هدایایی برای خریداران این دستگاه در نظر خواهد گرفت؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *