ثبت نام

گلکسی نوت 8 به اشتباه در سایت فروشگاه اینترنتی سامسونگ آمریکا قرار گرفت!

ب

تنها ۳ روز تا معرفی گلکسی نوت 8 فاصله داریم که سامسونگ آمریکا به طور تصادفی، گلکسی نوت 8 را در سایت فروشگاه اینترنتی خود قرار داده است. با سام آرنا همراه باشید.

روز گذشته، سایت فروشگاه اینترنتی سامسونگ، تصاویر و اطلاعاتی از گلکسی نوت 8 را منتشر کرد که پس از مدتی حذف شد. در زیر می توانید اسکرین شاتی که از این وبسایت تهیه شده است و حاوی اطلاعاتی از گلکسی نوت 8 است را تماشا کنید.

سایت فروشگاه اینترنتی

چند نکته درباره این تصویر وجود دارد. اول این که تنها رنگی که در این سایت برای گلکسی نوت 8 در نظر گرفته شده است، رنگ مشکی است. شاید سامسونگ در فاز اول فروش، گلکسی نوت 8 را فقط در رنگ مشکی عرضه خواهد کرد. البته این احتمال وجود دارد که در نسخه های اپراتوری، سایر رنگ ها نیز برای خرید موجود باشد چرا که این نسخه قرار گرفته بر روی سایت، نسخه آنلاک بوده است.

دومین نکته این است که هیچ قیمت گذاری برای این دستگاه در این سایت صورت نگرفته بود و نسخه ای که در سایت قرار گرفته بود، نسخه ۶۴ گیگابایتی یا مدل پایه بود. با تکان دادن اشاره گر ماوس روی تصویر گلکسی نوت 8، از تمام زوایا این دستگاه به نمایش در می آید که با تصاویر فاش شده، مو نمی زند!

با کلیک بر روی تصویر گلکسی نوت 8، صفحه ارور نمایان می شود که مشخص می کند این یک پست آزمایشی بوده است.

سایت فروشگاه اینترنتی

اگر اشاره گر ماوس را روی تصویر گلکسی نوت 8 نگه داریم، چند ویژگی از گلکسی نوت 8 نمایان می شود: قلم Spen‌، صفحه نمایش infinity display و دستیار صوتی بیکسبی!

به هر حال نکته جدیدی دیده نمی شود و باید دید چهارشنبه سامسونگ ما را شگفت زده خواهد کرد و یا گلکسی نوت 8، همین دستگاهی است که یک ماهی است همه چیز را درباره آن می دانیم. بهترین کار این است که تا جهارشنبه صبر کنیم!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *