ثبت نام

پردازنده اسنپدراگون 845 در انحصار گلکسی اس 9 خواهد بود و دست سایر شرکت ها از آن کوتاه خواهد ماند!

ب

اامروز روز گلکسی اس 9 است. پس از شایعه ماژولار بودن آن، حالا نوبت به پردازنده آن رسیده است. ظاهرا سامسونگ در این دستگاه از پردازنده اسنپدراگون 845 استفاده خواهد کرد و برای مدتی نامعلوم، این پردازنده در انحصار سامسونگ خواهد بود. با سام آرنا همراه باشید.

گلکسی اس 8 نخستین دستگاهی بود که به پردازنده اسنپدراگون 835 مجهز شد و تا چند ماه این پردازنده در انحصار سامسونگ بود. الجی مجبور شد G6 را با اسنپدراگون 821 معرفی  کند و سونی و اچ تی سی مجبور شدند پرچمداران خود را دیرتر به بازار برسانند. به گزارش کاربر معتبری در Weibo، امسال نیز این موضوع برای گلکسی اس 9 خواهد افتاد.

ظاهرا سامسونگ و کوالکام به توافق رسیده اند که بخش زیادی یا تقریبا همه موجودی پردازنده اسنپدراگون 845 در اختیار سامسونگ قرار بگیرد تا نیازهای این شرکت را برطرف کند و سپس به سایر شرکت ها فروخته شود. این اتفاق باعث می شود تا مدت نامعلومی گلکسی اس 9 قدرتمندترین دستگاه اندرویدی باقی بماند و فروش بهتری را تجربه کند.

پیش بینی می شود دستاورد گلکسی اس 9 ، طراحی ماژولار و سنسور اثر انگشت یکپارچه با صفحه نمایش باشد و بتواند فروش بهتری را از گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس تجربه کند.

شما چه انتظار دیگری از گلکسی اس 9 دارید؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *