ثبت نام

اسمارتفون خود را به سامسونگ تحویل دهید، گلکسی نوت 8 را با تخفیف خریداری کنید!

ب

بسیاری از افراد منتظر آغاز فروش گلکسی نوت 8 هستند تا آن را خریداری 7کنند. از آن جاییکه قیمت این دستگاه خیلی بالاست، این افراد منتظر طرح های ویژه فروش این دستگاه هستند. سامسونگ موبایل آمریکا، در اقدامی جالب برنامه ویژه‌ای را برای فروش گلکسی نوت 8 کلید زده است. با سام آرنا همراه باشید.

پیش از خواندن ادامه مطلب، توجه کنید این طرح فعلا فقط در ایالات متحده در حال اجرا هست. اگرچه امکان اجرای این طرح در کشورمان زیاد است، اما ممکن است این طرح هیچ وقت توسط سامسونگ موبایل ایران اجرایی نشود! 

فروش گلکسی نوت 8

تخفیف ۴۲۵ دلاری برای دارندگان سابق گلکسی نوت 7

کاربرانی که سال گذشته، فبلت ناکام گلکسی نوت 7 را خریرداری کرده بودند و مجبور شدند طی فراخوان رسمی سامسونگ، دستگاهشان را به سامسونگ تحویل دهند، می توانند با ارائه سند معتبری از خرید خود، ۴۲۵ دلار در خرید گلکسی نوت 8 تخفیف بگیرند یعنی حدودا نصف قیمت گلکسی نوت 8 را بپردازند!

این طرح تا ۳۰ سپتامبر در آمریکا اجرا خواهد شد. افراد متقاضی که بیش از ۱۸ سال سن دارند می توانند در این طرح ثبت نام کنند و پس از اثبات این که گلکسی نوت 7 را خریداری کرده بودند، در خرید گلکسی نوت 8 تا ۴۲۵ دلار تخفیف بگیرند. برای اثبات این که شما قبلا گلکسی نوت 7 را خریداری کرده بودید، باید کپی فاکتور خرید و یا قراردادی که بین شما و اپراتورتان منعقد شده است را ارائه کنید.

فروش گلکسی نوت 8

گلکسی نوت 7 را خریداری نکرده بودید؟ باز هم نگران نباشید!

اگر از دارندگان سابق گلکسی نوت 7 نیستید، همچنان امیدوار باشید. شما می توانید با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی رسمی سامسونگ و همچنین داشتن حساب سامسونگ (Samsung Account)، پیش ثبت نام کرده و رسیدی را از سوی سامسونگ دریافت کنید. بعد از دریافت این رسید تا ۱۵ روز فرصت دارید اسمارتفون خود را برای سامسونگ بفرستید. دقت کنید اسمارتفون شما شرایط زیر را داشته باشد:

  • مشکلی در زمینه شارژ شدن و شارژ نگه داشتن نداشته باشد.
  • صفحه نمایش آن سالم باشد.
  • دزدی نباشد(سامسونگ یقینا می فهمد!)
  • به طور غیر معمولی، آسیب فیزیکی نداشته باشد.

بسیار خوب! اگر دستگاه شما این شرایط را داراست، آن را به حالت کارخانه برگردانید. (reset factory) و دستگاه خود را بدون سیم کارت، میکرو اس دی، لوازم جانبی از جمله کاور و … برای سامسونگ بفرستید. پس از بررسی های سامسونگ از دستگاه شما، می توانید تا ۴۲۵ دلار برای خرید گلکسی نوت 8 تخفیف بگیرید. توجه کنید اگر دستگاه شما شرایط فوق را نداشته باشد تنها ۲۵ دلار تخفیف خواهید گرفت. همچنین توجه کنید نمی توانید تصمیم خود را عوض کنید و پس از تحویل دادن اسمارتفونتان به سامسونگ، باید برای همیشه با آن خداحافظی کنید.

 

فروش گلکسی نوت 8

نظر شما درباره این طرح ویژه فروش گلکسی نوت 8 چیست؟ آیا درصورت اجرا شدن آن در ایران، از آن استقبال خواهید کرد؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *