ثبت نام

اپنبات: ساده، جذاب، اعتیادآور؛ بررسی بازی زیبا و اعتیادآور Swipe Brick Breaker ، رقیب قدرتمند 2048 (همراه با لینک دانلود)

aa143c4ef1c15960ce8280b8b21fc11eefefe4t44r4rfdfn
ب

احتمالا تاکنون نام بازی فکری جذاب و اعتیادآور 2048 به گوشتان رسیده است و در این صورت بعید است که ساعات زیادی را صرف این بازی جذاب معمایی نکرده باشید. حال در اپنبات قصد داریم شما را با بازی فکری جذاب دیگری رقیبی قدرت‌مند برای 2048 به‌حساب می‌آید آشنا کنیم، این بازی نامی ندارد جز Swipe Brick Breaker . همان‌طور که از نام بازی بر می‌آید شما باید با کشیدن توپی و پرتاب آن در جهت مناسب آجر ها را بشکنید.

Swipe Brick Breaker را بیشتر بشناسید…

Swipe Brick Breaker
در این بازی آجر‌هایی وجود دارند که هر کدام دارای مقاومت مشخصی می‌باشند و در هر ردیف جدید یک درجه به مقاومت آجرها اضافه می‌شود. شما با کشیدن توپ آبی رنگی و رها کرد آن مقاومت آجر‌ها را در هم بشکنید. شما باید زاویه‌ی پرتاب این توپ‌ها از آجر شکن را جوری تنظیم کنید که بیشترین برخورد را با آجرها داشته باشند. همچنین توپ‌های سبز رنگی در بین آجر‌ها قرار گرفته‌اند که با هدف قرار دادن آن‌ها توپ‌های بیشتری به توپ‌های پرتابی شما افزوده می‌شوند.

موفقیت یا عدم موفقیت شما در این بازی به یک موضوع بستگی دارد، رسیدن یا نرسیدن آجر‌ها به پایین صفحه می‌باشد. امتیاز شما نیز بر اساس همین موضوع مشخص می‌شود، در امتیاز شما برابر خواهد بود با تعداد پرتاب‌هایی که بدون رسیدن آجر‌ها به پایین‌ترین سطح که به معنی باخت شما می‌باشد. همچنین در بخش بالای صفحه امتیاز شما و همچنین بالاترین امتیازی تاکنون ثبت کرده‌اید برایتان به نمایش درآورده شده و همچنین راهنمای بازی و بخش مربوط به رتبه بندی که می‌تواند مقام شما را بین دوستانتان و یا کل کاربران بازی نشانتان دهد.

محیط ساده و روان بازی در کنار پویایی بیشتری که نسبت به 2048 دارد جاذبه‌ی اعتیادآوری در کمال سادگی برای این بازی ایجاد کرده است و توانسته طرفداران بسیاری پیدا کند. بازی Swipe Brick Breaker در پلی استور موفق به کسب نمره‌ی عالی 4.8 از 5 شده و همچنین با ۵ میلیون دانلود از بازی‌های محبوب به‌شمار می‌رود. شاید توضیح دادن بیشتر برای چنین بازی ساده اما زیبا و جذاب چندان کار درستی نباشد، پس شما را به تجربه‌ی این بازی با دانلود از لینک زیر دعوت می‌کنیم.

دیدگاه ها

  • ARIAN_KIANI
    ARIAN_KIANI 18 مهر 96 :: 22:50
    0 0

    این دیگه چی بود انقدر معتادش شدم تو خونه، خیابون، مدریه هی توهم میزدم چند تا توپ میزنن همه چیو داغون میکنن??

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *