ثبت نام

[تم های هفته‌] شماره 9؛ شاد، ملایم، شیک

zibagalaxy
ب

در بین تم‌های زیادی که در فروشگاه تم سامسونگ در دسترس کاربران گلکسی‌ها قرار گرفته‌است، هر هفته، در بخش“تم‌های هفته” به معرفی تم‌ها و آیکون‌پک‌هایی با طراحی‌ و سبک‌های مختلف برای شما خوانندگان سایت سام‌آرنا می‌پردازیم. در ادامه مطلب و معرفی تم‌ها و آیکون‌ها با ما همراه باشید.

شماره 1- For Colorful

همان‌گونه که از نام این تم پیداست، شاهد پس‌زمینه و آیکون‌هایی رنگارنگ هستیم. آیکون‌هایی گرد با طرح و رنگ های شاد، زیبایی این تم را دو چندان کرده‌اند. (لینک قرار گرفته برای این تم در تم‌استور خراب است، در صورت تمایل می‌توانید نام این تم را در استور جستجو کنید.)

 

 

[divider style=”shadow” top=”30″ bottom=”30″]

شماره 2- EiD – Round Material

رنگ‌های شاد و انرژی بخش و در عین‌حال ملایم که در این تم به کار رفته‌اند ، در کنار آیکون‌های گرد و زیبای این تم حس بسیار خوبی به کاربر القا می‌کنند. پوسته نرم افزارهای پیش‌فرض در این تم به رنگ سفید است.

 

[divider style=”shadow” top=”30″ bottom=”30″]

شماره 3- aire] Spindrift]

ترکیب محیط آبی و تیره و نوشته‌های سفید جلوه زیبایی به این تم بخشیده است. آیکون‌های این تم قالب نداشته و طرح خطی و ساده دارند.

 

[divider style=”shadow” top=”30″ bottom=”30″]

شماره 4- [Calm [Icon Pack

این آیکون‌پک یکی از شیک‌ترین آیکون‌پک‌های موجود در تم‌استور است که به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. آیکون‌ها با ظرافت و زیبایی طراحی شده و کیفیت بالایی دارند.

 

[divider style=”shadow” top=”30″ bottom=”30″]

شما دوست دارید چه نوع تم‌هایی در این بخش معرفی کنیم؟ منتظر شنید نظرات گرم و سازنده شما هستیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *