ثبت نام

تست سرعت: گلکسی نوت 8 در برابر نسل قبل خود گلکسی نوت 7

گلکسی نوت 8
ب

همه ی شما گلکسی نوت 7 را می‌شناسید؛ دستگاهی که در عین زیبایی بسیار پرقدرت و خطرناک بود! D: پس از فراز و نشیب های بسیاری که سامسونگ به سبب این دستگاه دچار آن شد، تصمیم گرفت یک نسخه ی کاملا تعمیر شده و امن از این دستگاه به بازار عرضه کند که نام آن را گلکسی نوت FE نهاد. در ادامه با سام آرنا همراه باشید تا به مقایسه ی سرعت این دستگاه در برابر گلکسی نوت 8 بپردازیم…

در ابتدای معرفی همه ی کاربران عاشق گلکسی نوت 7 شده بودند و تقریبا بیشتر افرادی که قصد داشتند در آن سال تلفن همراه خود را تعویض نمایند هدفشان را گلکسی نوت 7 نهاده بودند اما مدت زمان زیادی از عرضه ی این دستگاه نگذشته بود که گزارشاتی مبنی بر آتش گرفتن نوت 7 در سراسر اینترنت داده شد! در ابتدا شاید چندان جدی گرفته نشد اما پس از گذشت چند روز و آتش گرفتن تعداد بیشتری از این گلکسی نوت7 ها شرکت سامسونگ پیگیر این قضیه شد و هرچند که در نهایت هم بی نتیجه ماند!

و اما چند ماهی قبل از معرفی گلکسی نوت 8 سامسونگ نسخه های تعمیر شده و سالم گلکسی نوت 7 را با عنوان گلکسی نوت FE به بازار عرضه کرد که کاربرانی که علاقه به خرید این دستگاه داشتند آرزوی خود را به گور نبرند! 🙂

از گلکسی نوت 7 بگذریم، می‌رسیم به گلکسی نوت 8 که چندی پیش توسط سامسونگ در یک رویداد کاملا اختصاصی معرفی شد. گلکسی نوت 8 به یک پردازنده اگزینوس 8895 به همراه 6 گیگابایت حافظه رم مجهز شده است که در برابر اگزینوس 8890 و رم 4 گیگابایتی گلکسی نوت 7، از لحاظ امکانات سخت افزاری یک سر و گردن بالاتر است اما با این حال ویدیویی از مقایسه سرعت این دو دستگاه برایتان قرار داده ایم که در ادامه از شما دعوت می‌کنیم که به تماشای آن بپردازید:

 

نظر شما در مورد این اسپید تست چه بود؟ به نظر شما گلکسی نوت 8 در برابر نسل قبلی خود یعنی گلکسی نوت 7 پیشرفت خوبی داشته و می‌تواند شکست سخت گلکسی نوت 7 را جبران کند؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *