ثبت نام

ب

همواره یکی از شاخص های مهم در خرید تلفن های هوشمند میان بسیاری از کاربران باتری دیوایس است. در این پست قصد داریم به مقایسه باتری جدیدترین دستگاه سری نوت یعنی گلکسی نوت 8 با دو پرچمدار مطرح بازار که توان رقابت با این دستگاه را دارند بپردازیم.

سامسونگ پس از تجربه ی تلخی که در گلکسی نوت 7 به دست آورد این بار تصمیم گرفت جهت امنیت بیشتر نسبت به نسل قبل به کاهش حجم باتری در گلکسی نوت 8 دست بزند و حجم آن‌را نسبت به گلکسی نوت 7 200 میلی آمپر ساعت کاهش بدهد! ممکن است این کاهش حجم به مزاج بسیاری از کاربران خوش نیاید اما هر چه که باشد بهتر از خطر آفرینی و آتش گرفتن دستگاه است.

آیا 3300 میلی آمپر ساعت کافی است؟

از همه‌ی این حرف ها که بگذریم سوالی که ممکن است برای خیلی ها پیش بیاید این است که آیا این مقدار باتری جوابگوی این دستگاه خواهد بود؟ آیا می‌توان با این مقدار یک روز کامل را سپری کرد یا نیاز است که هر جا می‌روید شارژر خود را به دنبال خود بکشید یا یک پاوربانک خریداری کنید؟ برای رسیدن به جواب این سوالات از شما دعوت می‌کنیم ویدیویی که در ادامه برای‌تان قرار داده ایم را

به نظر می‌رسد گلکسی نوت 8 نیز از لحاظ باتری کارایی‌ای مشابه گلکسی اس 8 پلاس داشته باشد و با استفاده‌ی معمول بتوان یک روز کامل بدون نیاز به شارژر از این دستگاه استفاده کرد! نظر شما چیست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *