ثبت نام

سامسونگ شرایط سختی در قیمت‌گذاری پنل های اولد برای اپل دارد!

آیفون 8
ب

واضح است که شرکت سامسونگ تولید کننده بهترین صفحه نمایش های اولد برای اسمارت‌فون ها در دنیاست! آن‌ها پرنور، انعطاف‌پذیر هستند و دقت رنگ بالایی دارند. بدین‌ترتیب شرکت اپل تصمیم گرفت که در آیفون بعدی خود از صفحه نمایش اولد استفاده کند. در ادامه با سام آرنا همراه باشید…

از آن‌جایی که آیفون بعدی برای شرکت اپل بسیار مهم است، این شرکت چیزی به‌جز بهترین ها را برای دستگاه خود نخواهد پسندید پس پنل های صفحه نمایش آیفون 8 را سامسونگ تامین خواهد کرد.

ظاهرا سامسونگ دیسپلی مبلغی بالغ بر 120 تا 130 دلار به ازای هر صفحه نمایش از شرکت اپل می‌گیرد یعنی بیشتر از دوبرابر قیمت صفحه نمایش های ال سی دی که روی آیفون 7 پلاس استفاده شد! ( صفحه نمایش های ال سی دی بین 45 تا 55 دلار برای شرکت اپل آب می‌خورد)

این موضوع باعث افزایش قیمت شدید آیفون بعدی خواهد شد اما این قطعا تفاوتی برای اپل ندارد و آن‌را به مشتریان منتقل خواهد کرد. گزارش شده است شرکت اپل به دنبال تامین کننده‌ی دوم صفحه نمایش های اولد است تا بتواند کمی با سامسونگ سر قیمت پنل ها چانه بزند!

همه‌ی این ها در حالی است که ال‌جی از یک صفحه نمایش اولد در وی 30 استفاده کرده است اما کیفیت و ثبات پنل آن به هیچ عنوان در حد پرچمداران سامسونگ یعنی گلکسی اس 8 و نوت 8 نیست. علاوه بر این شرکت نمی‌تواند پانل های اولد را در مقیاسی که شرکت سامسونگ تولید می‌کند، تولید کند.

همچنین شرکت اپل گزارش کرده است که حدود 2 بیلیون دلار در ال‌جی دیسپلی سرمایه گذاری خواهد کرد تا پنل های اولد آیفون بعدی را تولید کند. حتی گوگل نیز در ال‌جی سرمایه گذاری کرده است تا پنل های اولد پیکسل بعدی را این شرکت تولید کند.

نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ به نظرتان کیفیت پنل های اولد ال‌جی را می‌توان با پنل های اولد شرکت سامسونگ مقایسه کرد؟

دیدگاه ها

  • ARIAN_KIANI
    ARIAN_KIANI 17 شهریور 96 :: 01:17
    0 0

    در اینجا سامسونگ دیسپلی باید شصتشو به اپل نشون بده☝️?

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *