ثبت نام

اسپیکر بیکسبی سامسونگ بهتر از آمازون اکو خواهد بود!

بیکسبی
ب

ظاهرا شرکت سامسونگ قصد معرفی یک اسپیکر هوشمند را دارد که به احتمال زیاد نام آن بیکسبی اسپیکر خواهد بود. هوش مصنوعی به کار گرفته شده در اسپیکر بیکسبی بهتر از نمونه ی مشابه شرکت آمازون و دستیار صوتی گوگل خواهد بود. در ادامه با سام آرنا همراه باشید…

صحبت های Dinesh Paliwal مدیر عامل هارمن اینترنشنال که در یک بیانیه در روزنامه The Korea Herald منتشر شده بود حاکی از آن است که هوش مصنوعی به کار گرفته شده در اسپیکر بیکسبی سامسونگ بسیار هوشمند تر و بهتر از سایر دستیار هاست!

همچنین Paliwal افزود که شرکت سامسونگ با همکاری هارمن در حال کار بر روی یک اکوسیستم کاملا جدید است! این موضوع بیشتر بر شایعات متقاعد کننده ای که قبلا شنیده ایم دامن می‌زند. احتمالا این دو شرکت قصد دارند بستری را فراهم کنند که بتوان تمام لوازم آن را با یک برنامه واحد مدیریت و کنترل کرد!

این خبر در کمتر از یک هفته پس از اینکه Patrick Chomet مدیر اجرایی استراتژی های محصولات سامسونگ تایید کرد که شرکت در حال برنامه ریزی برای یک اکوسیستم است که می‌تواند حجم زیادی از سخت افزار و نرم افزار هارا در بر بگیرد ، به گوش رسید.

اگر بخواهیم بر اساس شایعاتی که شنیده ایم نظر بدهیم، بیکسبی اسپیکر در مرکز Connected Vision می‌نشیند و کاربران می‌توانند به راحتی کنترل تهویه هوا، یخچال فریز ، تلوزیون و هرچیز دیگر که پشتیبانی شود را فقط با گفتن و صدای خود کنترل کنند!

سامسونگ در IFA 2017 چشم اندازی از Connected Vision را نمایش داد اما خبری از اسپیکر بیکسبی نبود و به جای آن از یک نرم افزار نصب شده روی گلکسی نوت 8 برای کنترل دستگاه های یاد شده استفاده می‌شد.

به نظر شما اسپیکر بیکسبی چقدر می‌تواند در زندگی روزمره و راحتی آن به کاربران کمک کند؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *