ثبت نام

ثبت پتنت دست بند هوشمند با صفحه انعطاف پذیر

6a0168e68320b0970c01b7c92a4556970b-800wi
ب

شرکت سامسونگ یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه توسعه صفحه نمایش‌های انعطاف پذیر است. در چند سال گذشته زمزمه‌های زیادی در خصوص تجاری سازی این صفحه نمایش‌های به گوش می‌رسد. در ادامه با سام آرنا همراه باشید.

 

این هفته دفتر ثبت اختراعات آمریکا، پتنت نسل بعدی دستگاه پوشیدنی سامسونگ که به صورت یک دست بند ارائه شد را به صورت رسمی پذیرفت. این اختراع رابط کاربری اندروید را بر روی صفحه نمایش نشان می‌دهد که ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. این دستگاه انعطاف پذیر به عنوان یک افزونه بر روی دستبند قرار می‌گیرد. صفحه نمایش به خوبی شکل دست بند را به خود می‌گیرد.

 

صفحه نمایش خمیده این دستگاه توسط قسمتی از دستبند به بدنه آن متصل می‌شود. این سیستم به یک تغییر دهنده انحنا برای پیکربندی کلی دست بند و تغییر شکل انحنای صفحه نمایش نیاز دارد. همچنین نیاز به یک نگهدارنده انحنا برای حفظ انحنای صفحه نمایش است. صفحه نمایش این دستگاه قادر خواهد بود تا به صورت افقی بچرخد تا نمایش برای تصاویر بزرگتر راحت تر انجام شود.

 

باید به این نکته اشاره کرد که سامسونگ روزانه پتنت‌های زیادی را ثبت می‌کند. بسیاری از این پتنت‌ها به دنیای واقعی راه پیدا نمی‌کنند. اما تمامی این پتنت‌ها ممکن است روزی در آینده مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین نمی‌توان پیش بینی دقیقی از این پتنت‌ها داشت و آینده چنین دستگاه‌های پوشیدنی غیر قابل پیش بینی است.

نظر شما در مورد ظهور چنین دستگاه‌هایی چیست؟

 

دست بند

 

دست بند

دست بند

منبع :
Sammobile

دیدگاه ها

  • ARIAN_KIANI
    ARIAN_KIANI 24 مهر 96 :: 17:48
    0 0

    ناموسا انقدری که سامسونگ پتنت ثبت کرد و اجرایی نکرده تتلو مست نزاشته???

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *