ثبت نام

حدود یک ماه پیش بود که سامسونگ با رونمایی از پرچم‌دار جدید سری نوت خود یعنی گلکسی نوت 8 جانی دیگر به فبلت‌های پرچم‌دار سری نوت بخشید. نوت 8 با قابلیت‌ها و برتری‌های بیشماری که می‌توان در راس آن‌ها به دوربین دوگانه‌ی قدرتمند اشاره کرد که در کنار قلم اس‌پن و ویژگی‌ها متمایز کننده‌ی سری نوت از برتری‌های شاخص نوت 8 شناخته شد. همان‌طور که می‌دانید سامسونگ در گلکسی‌ نوت 8 برای اولین بار از دوربین دوگانه در یک اسمارت‌فون پرچم‌دار خود بهره گرفته است و این در حالی بود که اکثر رقبای سامسونگ پیش از این دست به این اقدام زده بودند.
با وجود اینکه بکارگیری از دوربین دوگانه‌ در صنعت تلفن همراه دیگر موضوعی جدید به حساب نمی‌آید، اما سامسونگ سعی کرد با افزودن قابلیت‌هایی جدید و هم‌چنین انتقال تجاربی مانند تکنولوژی Dual Pixel که در زمینه‌ی دوربین یگانه‌ای که به وسیله‌ی آن در میان رقبا‌ی خود پیشتازی می‌کرد از زمینه‌های پیش آمده توسط دوربین دوگانه نهایت استفاده را ببرد.

نوت 8 ؛ پادشاهی دوگانه

نوت 8در ویدیویی که در ادامه می‌بینید به مقایسه‌ای بین دو پرچم‌دار قدرت‌مند ۲۰۱۷ یعنی گلکسی نوت 8 و آیفون 8 پلاس که می‌توان این دو را قدرتمند‌ترین پرچم‌داران با دوربین دوگانه به حساب آورد پرداخته خواهد شد. سال گذشته اپل با رونمایی از نسخه‌ی پلاس آیفون ۷ که مجهز به دوربین دوگانه بود استانداردهای جدیدی مانند زوم اپتیکال و عکاسی پرتره را برای دنیای دوربین‌های گوشی‌های هوشمند تعریف نمود و می‌توان گفت این پرچم‌دار توانست پادشاهی خود را در این زمینه‌ها به مدت یک سال حفظ نمایید. اما انگار با رونمایی از گلکسی نوت 8 این مقام دچار تزلزل گشت و سامسونگ با رونمایی از آن توانست جایگاه اول را در بین اسمارت‌فون‌های حال حاضر به خود اختصاص دهد. در پیش‌تر مقایسه‌ای بین دوربین گلکسی نوت ‌8 با آیفون 7 پلاس را برای‌ شما فراهم آوردیم و حال شما را به تماشای مقایسه‌ای از عملکرد دوربین گلگسی نوت 8 با پرچم‌دار جدید اپل یعنی آیفون 8 پلاس دعوت می‌کنیم. مقایسه‌ای که از افزوده‌شدن برتری‌های جدید مانند ثبت تصاویر پرتره و همچنین زوم‌ دیجیتال و اپتیکال به برتر‌های همیشگی دوربین اسمارت‌فون‌های سامسونگ خبر می‌دهند.

نوت 8

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *